دستگیری خون آشام سگ های یمن

دستگیری خون آشام سگ های یمن – به نقل از دیلی میل، مردی یمنی به اتهام نوشیدن خون سگ های زنده، توسط پلیس دستگیر شد . این مرد ساکن منطقه ای به نام Hudaiydah در غرب یمن بوده و توسط گزارشی که همسایه های وی به پلیس دادند ،متهم به خون آشامی سگ ها شده است.

دستگیری خون آشام سگ های یمن

رسیار بنا بر گزارش منابع محلی، این مرد ساکن منطقه ای به نام Hudaiydah در غرب یمن بوده و توسط گزارشی که همسایه های وی به پلیس دادند ،متهم به خون آشامی سگ ها شده است.

هنگامی که افراد پلیس به خانه این مرد منزوی رسیدند، وی را در حال مکیدن خون یک پاپی(نوعی سگ) زنده دیدند، این مرد به محض دیدن پلیس قصد فرار داشت که با کمک افراد محلی دستگیر شد. آنها همراه این مرد یک سگ کوچک یافتند. این مرد از خون این سگ تغذیه میکرد.

پلیس می گوید که او از افراد آن منطقه نبوده و به زبان عجیبی صحبت می‌کند. همچنین انگیزه این فرد برای انجام این کار تاکنون نامعلوم بوده و این احتمال وجود دارد که وی به دلیل آزار و اذیت حیوانات، تحت پیگرد قانونی قرار گیرد.

گفتنی است آشامیدن خون حیوانان زنده  توسط برخی از افرادی که در کانادا، گرینلند و آلاسکا زندگی می‌کنند، انجام می‌شود. آنها عقیده دارند که آشامیدن خون فوک‌ها برای سلامتی بدن مفید است، همچنین قبیله ای از آفریقا خون احشام زنده (گاو) را به مانند رسم و رسوم باستانی می نوشند.

دستگیری خون آشام سگ های یمن

منبع:mizanonline.ir

 

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=2521

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *