عروس صورتش را شست, داماد شکایت کرد!

عروس صورتش را شست, داماد شکایت کرد!

بامداد روز ازدواج, داماد الجزایری با ارائه دادخواست قضایی به دادگاه علیه عروس, وی و خانواده اش را به خیانت، جعل و تقلب متهم کرد.

العالم: به نوشته روزنامه الجزایری “البلاد”، علت شکایت داماد به دادگاه منطقه “سیدی محمد” در الجزیره؛ پنهان کردن چهره واقعی از سوی عروس اعلام شده که از قرار معلوم وی با استفاده بیش از حد از مواد آرایشی چهره ای زیبا برای خود ایجاد کرده، اما در حقیقت این گونه نبوده است.
به هر حال آرایش، چهره واقعی عروس را به حدی تغییر داده بود که ضربه روانی شدیدی به داماد وارد کرد و وی را مجبور ساخت در همان صبح نخستین روز ازدواج پس از بیدار شدن از خواب، عروس را به اتهام خیانت، جعل و تقلب به دادگاه بکشاند.
پس از این شوک روانی، داماد “قربانی” به رسانه ها گفت: نمی توانستم او را بشناسم، گمان می کردم او شخص غریبه ای است که به انگیزه سرقت وارد خانه ام شده است، لحظه وحشت آوری بود، پس از آن دریافتم که او همان همسر زیبایی است که شب گذشته به او نگاه می کردم و علت هم برمی گردد به مواد آرایشی که او بیش از حد استفاده کرده بود.
در اتفاقی که در نوع خود در الجزایر بی سابقه به نظر می رسد داماد عصبانی، جبران خسارت مالی، شوک روانی و آسیب اخلاقی به خود را خواستار شده است.

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=12854

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *