قوانین خوشتیپی آقایان با کت و شلوار

قوانین خوشتیپی آقایان با کت و شلوار

آقایان هنگام انتخاب کت و شلوار باید به نکات زیادی توجه کنند تا بتوانند کت و شلواری خوش پوش و شیک انتخاب کنند.

نمناک: قوانین خوشتیپی آقایان با کت و شلوار,هر آقایی باید حداقل یک دست کت و شلوار داشته باشد . بالاخره برای هر کسی مجالس عروسی و مهمانی های رسمی پیش می آید و در این مواقع کت و شلوار بهترین انتخاب است.کت و شلوار آقایان

کت و شلوار آقایان

یک کت و شلوار مردانه مناسب دارای چه ویژگی هایی باید باشد و بهتر است چه خصوصیاتی داشته باشد؟ خرید کت و شلوار مردانهاصولی دارد که اگر بدانید قطعا خرید راحتری خواهید داشت. در ادامه به این اصول اشاره می کنیم.

قوانین خوشتیپی آقایان با کت و شلوارکت و شلوار آقایان خوشتیپ

قانون اول:کت را معیار انتخاب قرار دهید

هنگام خرید کت و شلوار هیچ وقت نباید شلوار را معیار قرار دهید. اگر شلوار به تن شما خوب و بی عیب باشد، دلیل خوش پوش بودن کت نیست؛ از سوی دیگر امکان دخل و تصرف، تنگ یا گشاد کردن شلوار به مراتب راحت تر از کت است.

 

قانون دوم:به شانه ها دقت کنید


بعد از پوشیدن کت، در نخستین قدم به شانه ها دقت کنید. مهم ترین قسمت در یک کت مردانه شانه و سرشانه است که باید بی عیب باشد و بدون کشیدگی یا چین و چروک روی بدن قرار بگیرد.

 

قانون سوم:نظم ریز


تعیین قد آستین اصولی دارد؛ آستین کت جایی تمام می شود که دست شروع می شود، پیراهن هم باید نیم سانت ار آستین کت بیرون بیاید. میزان خروج آستین پیراهن از کت نباید از یک و نیم سانتی متر بیشتر شود.

 

قانون چهارم:راز زیبایی در نگاه اول


برای اینکه از قد مناسب شلوار مردانه خود مطمئن شوید، این قانون کلی را به خاطر بسپارید:رابطه مستقیمی بین قد و پهنای شلوار وچود دارد یعنی هر چه شلوار گشاد تر شود، قد هم افزایش پیدا می کند. اگر سراغ کتی با شلوار کلاسیک رفته اید، بهتر است از روش فروشندگان استفاده کنید، آنها قد شلوار را از پشت تا وسط پاشنه کفش اندازه می گیرند. حواستان باشد، اگر می خواهید قد شلوار تا قوزک پا بالا بیاید، مدل شلوار حتما باید تنگ باشد.

 

قانون پنجم:هماهنگی؛ کلید ماجرا


ما اغلب هنگام منار هم چیدن، کت، شلوار و پبراهن به هماهنگی آن ها از لحاظ رنگ و طرح دقت می کنیم اما یادتان باشد، تناسب آن ها از نظر جنس هم ضروری است. کت و شلوار پشمی زمستانی را با پیراهن تمام نخ نپوشید؛ این ترکیب نامتوازن، زیبایی ست شما را بر هم می زند. انتخاب کلاسیک، کت و شلوارهای پشم و نخ معمولی با پیراهن های مرسوم مردانه است. اگر سراغ شلوارهای تابستانی یا زمستانی رفتید، حتما از پیراهن مناسب آن ها استفاده کنید.

 

قانون ششم:کفش و جوراب هم ست شود


کار همین جا تمام نمی شود، باید وسواستان را تا انتخاب کفش و جوراب هم ادامه دهید تا ست شما کامل و بی نقص از آب دربیاید. برای کت و شلوارهای مشکی و رسمی بهترین انتخاب کفش مشکی و رسمی است. در این شرایط حتما از جوراب مشکی استفاده کنید. در بقیه موارد و زمانی که از کت، شلوار و کفش رنگی استفاده می کنید، مطمئن ترین روش هماهنگ کردن رنگ جوراب با شلوار است.

قوانین خوشتیپی آقایان با کت و شلوار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *