تقویت قوای جنسی با این خوراکی ها

تقویت قوای جنسی با این خوراکی ها


فکر کردن به تقویت قوای جنسی  افراد را وادار میکند که مستقیم به سمت دارو های بی اثر و یا مواد مخدر بروند ٬ اما عجله نداشته باشید.


به سوی مغازه های خواروبار فروشی بروید و بر روی این غذاهای سالم سرمایه گذاری کنید ٬ این غذاها نشان داده اند که هر چیزی از شور و نشاط جنسی گرفته تا تداوم در عملکرد جنسی را تقویت میکنند.

کدام مواد غذایی برای تقویت قوای جنسی مفید هستند ؟

 

کلم بروکلی

یکی از سبزیجات مورد علاقه ی ما که به طور مثبت انباشته از ویتامین C میباشد و گردش خون را در بدن انسان ارتقا میبخشد که منجر به تقویت قوای جنسی و ارگاسم های بهتری میشود. نیاز به ذکر نیست که این فوق ستاره غذایی یعنی کلم بروکلی حاوی دیگر ویتامین ها و مواد معدنی میباشد از جمله رشته های رژیمی، پتاسیم و کلسیم.

کلمپیچ

کشف مزایای کلمپیچ همچنان ادامه دارد. ویتامین آ، که در این گیاه برگدار یافت میشود باعث تعادل در هورمون های شما میشود و یک ماده معدنی که آیودین (iodine) نامیده میشود به حال شما تعادل میبخشد. اما این پایان کار نیست. کلمپیچ با کاهش التهاب ارتباط مستقیمی دارد که میتواند باعثافزایش انعطاف پذیری و تداوم و استقامت شود ٬ مردها به این نکته توجه کنند. برای خوردن این سبزی برگدار،  دستور پخت های زیادی وجود دارد که بزودی میتوانید آنها را در راستینه مشاهده کنید .

هندوانه

دفعه بعد که به سوی اتاق خواب میروید، یک تکه از این میوه محبوب تابستانی را میل کنید، که نشان داده است که تاثیراتی مانند ویاگرا (قرصهای افزایش میل جنسی) در طی فعالیت جنسی دارند. هندوانه که ۹۲ درصد آب است، دارای یک ماده مغذی به نام سیترولین است که باعث آرامش رگ های خونی، بهبود جریان خون ٬ تقویت قوای جنسی و ارگاسم ها میشود.

توت ها

تحقیقات یک سری از توت ها را با داشتن یک زندگی جنسی بهتر مرتبط می دانند. شاه توت یا توت سیاهباعث بهبود شورجنسی و استقامت بیشتر در اتاق خواب میشود؛ تمشک گردش خون را بالا میبرد که در تحریک جنسی کمک میکند و اسیدهای چرب امگا ۳ یافته شده در توت فرنگی باعث بهبود سلامت قلبی – عروقی و درنتیجه تحریک جنسی میشود.

ادویه های خوشرنگ

شاید دفعه ی بعد که نیازمند افزایش قدرت جنسی خود هستید بهتر باشد به سوی کابینت ادویه ها بروید . ادویه گلمیخک به طور سنتی در هند برای درمان سوءعملکرد برانگیختگی استفاده شده است؛ زعفران نشان داده است که باعث تقویت قوای جنسی میشود؛ و زنجبیل شورجنسی را افزایش میدهد، بعلاوه به جلوگیری از مریضی در طی فصل آنفولانزا و سرماخوردگی کمک میکند.

منبع: راستینه

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=4756

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *