۲۱ ایده عاشقانه برای یک قرار شبانه در منزل

21 ایده عاشقانه برای یک قرار شبانه در منزل

برنامه ریزی برای یک تفریح عاشقانه همیشه هم ساده نیست. دست به کار شوید و همین امشب با خلاقیت یک قرار شبانه با همسرتان در خانه ترتیب دهید.

اگر شما هم متاهل باشید، می‌دانید که برنامه‌ریزی برای یک تفریح عاشقانه همیشه هم ساده نیست. می‌دانید که منظورمان چیست… لباس پوشیدن، پیدا کردن پرستار برای بچه‌ها و بیرون رفتن برای یک قرار عاشقانه دو نفره. به جای آنکه تسلیم شوید و اعلام کنید که رابطه عاشقانه‌تان را به زمانی موکول کرده‌اید که بچه‌ها بزرگ شوند و خانه را ترک کنند، می‌توانید با کمی خلاقیت در خانه یک قرار شبانه را در هر شبی از هفته برنامه‌ریزی کنید. در این مقاله ۲۱ ایده برای یک قرار شبانه عاشقانه در منزل را آورده‌ایم.

 

۲۱ ایده برای قرار شبانه عاشقانه در منزل

۱- نسبتاً دیر شام بخورید.

صبر کنید تا بچه‌ها به خواب روند و سپس یک شام خوب سفارش دهید یا یک شام عاشقانه دونفره زیر نور شمع ترتیب دهید.

۲- شب فیلم دیدن

فیلم‌هایی هست که نباید با خانواده تماشایشان کنید و مخصوص بزرگسالان هستند. تا دیروقت بیدار بمانید تا بتوانید یک فیلم هیجان‌انگیز یا اکشن را با هم تماشا کنید.

۳- پیک‌نیک در حیاط خانه

می‌دانستید که حیاط خانه می‌تواند محلی عالی برای قرار بعدی شما باشد؟ سبد پیک‌نیک خود را بردارید و به سمت حیاط بروید. همچنین می‌توانید موسیقی را هم به آن اضافه کنید.

۴- به سراغ آلبوم‌ها/جعبه‌های خاطرات بروید.

کمی برای مرور روند زندگی خانوادگیتان وقت بگذارید. به عکس‌هایتان نگاه کنید، به خاطراتی که با هم داشته‌اید بخندید و ببینید چطور همیشه در کنار هم بوده‌اید. همه ما صندوقچه‌هایی برای نگهداری خاطراتمان داریم… یک راه عالی برای قرار شبانه!

۵- تماشای فیلم عروسی

کیست که از یادآوری آن روز خاص خوشحال نشود؟ زمانی را صرف تماشا و لذت بردن دو نفره از فیلم ازدواجتان کنید. برای سرگرمی بیشتر، می‌توانید به یاد آن روزها به یکدیگر دسر بدهید.

۶- یک آدم برفی بسازید.

 

این فعالیت بانمک زمستانی را به خودتان یادآوری کنید و دوباره بچه شوید! فقط برای ساختن صورت آدم برفی به کمی وسایل نیاز دارید.

۷- زندگی در برگ‌ها

یک راه دیگر برای رفتن به روزهای کودکی هم هست. از خانه بیرون بروید و روی برگ‌های پاییزی جست‌وخیز کنید.

۸- نوشیدنی در حیاط (یا ایوان جلوی خانه)

در پایان روز، گوش دادن به صداهای عصرگاهی و تماشای غروب خورشید می‌تواند بسیار آرامبخش باشد. این لحظات را در کنار هم در حیاط خانه بگذرانید و همزمان یک لیوان از نوشیدنی محبوب خودتان را بنوشید!

۹- با هم آشپزی کنید

کار مشترک در آشپزخانه بسیار سرگرم‌کننده است (و البته گاهی نیاز به صبر هم دارد). یک دسر خاص تهیه کنید یا می‌توانید برای صبحانه فردایتان غذایی آماده کنید.

۱۰- با هم باغبانی کنید

این یکی کمی شبیه کار کردن به نظر می‌رسد (و البته تا حدودی هم هست)، اما اغلب ما عاشق کار کردن در باغچه هستیم! حالا چه کندن علف‌های هرز باشد و چه کاشتن گل برای فصل بعد، می‌توانید آن را با هم انجام دهید…و اوقاتی عالی را داشته باشید!

۱۱- با هم برقصید

رقصیدن با همسرتان یک راه عالی و سریع برای ارتباط مجدد است. فقط یک موسیقی پخش کنید و شروع به رقصیدن کنید. می‌توانید با انتخاب آهنگ حال و هوا را تغییر دهید.

۱۲- آب‌بازی کنید.

ما به عنوان بزرگسال، این تفریح محبوب دوران کودکی را فراموش کرده‌ایم. یادتان هست چطور با یک آب‌پاش دنبال هم می‌دویدیم و جیغ می‌زدیم و آب سرد به صورتمان برخورد می‌کرد؟ امتحانش کنید. تعجب می‌کنید که این بازی چقدر می‌تواند روحیه شما را بهتر کند!

۱۳- به دنبال صور فلکی بگردید.

شاید هنوز برخی صور فلکی را به خاطر داشته باشید، اما نقشه‌های ستارگان هم می‌تواند به شما کمک کند. تمرکز بر یک آسمان پر از ستاره راهی رمانتیک و آرامبخش برای گذران وقت با همسرتان است. فرزندان ما خیلی خوب این صور فلکی را می‌شناسند و ما هم می‌توانیم در کنار هم این شگفتی‌های خلقت خداوند را کشف کنیم.

۱۴- به جستجوی گنج بروید

به نوبت ترتیب یک جستجوی گنج را برای طرف مقابل بدهید. مجموعه‌ای از سرنخ‌ها را بنویسید که همسرتان را به سمت یک گنجینه راهنمایی کند. این یک راه عالی برای باز گشتن به دوران کودکی است.

۱۵- برای یکدیگر دسر تهیه کنید.

هر کدام به نوبت طرف دیگر را از آشپزخانه بیرون کنید و یک دسر خلاقانه و منحصر بفرد برایش تهیه کنید. تقلب نکنید!

۱۶- شعر یا نامه بنویسید

هر کدام در یک طرف اتاق بنشینید و برای یکدیگر شعر یا نامه عاشقانه بنویسید. سپس آن را برای هم بخوانید یا نامه‌هایتان را با هم عوض کنید.

۱۷- برای تعطیلات برنامه‌ریزی کنید

شاید الان در خانه باشید، اما برنامه‌ریزی برای یک تعطیلات هیجان‌انگیز هم راه خوبی برای داشتن یک شب خوب است. ایده‌هایتان را به یکدیگر بگویید، در اینترنت به دنبال اطلاعات بیشتر بگردید و از خلق ماجراجویی بعدیتان لذت ببرید.

۱۸- به تماشای رعد و برق بنشینید

کمتر چیزی به اندازه رعدوبرق قدرتمند است. در یا پنجره را باز کنید و در یک اتاق تاریک و آرام در کنار هم بنشینید و از تماشای زیبایی طوفان لذت ببرید.

۱۹- با هم مطالعه کنید

نویسنده‌ای را پیدا کنید که محبوب هردوی شما باشد و با هم کتاب‌هایش را مطالعه کنید. شاید دلتان بخواهد این مطالعه مشترک را به یک قرار شبانه خاص بدل کنید یا هر عصر یک بخش از کتاب را بخوانید تا به پایان برسد.

۲۰- یک تخته رویای مشترک درست کنید

ما عاشق رویاپردازی هستیم… عاشق آن هستیم که امیدها و آرزوهایمان برای آینده را به اشتراک بگذاریم. تصاویر، کلمات یا بخش‌های دیگری از مجلات را جدا کنید و آنها را روی یک تخته بچسبانید تا به شما کمک کند بهتر بتوانید رویاهایتان را تصور کنید. این یکی از کارهای محبوبی است که می‌توانید بعد از خوابیدن بچه‌ها انجام دهید.

۲۱- در کنار آتش یکدیگر را بغل کنید

این یکی از محبوبترین روش‌ها است. هیچ چیز به اندازه در آغوش گرفتن عشق زندگیتان، در کنار شعله‌های آتش لذتبخش نیست. می‌توانید این کار را داخل یا خارج از منزل انجام دهید و به یک اندازه جذاب خواهد بود. بودن در آغوش معشوقتان بسیار لذتبخش است، اینطور نیست؟

منبع: آریا سلامت

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=5363

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *