سرخط خبرها

مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از سه هزار ساعت آموزش‌های ویدئویی به زبان فارسی در فرادرس

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید


🔷 مجموعه فیلم‌های آموزشی رایگان 🔷 فیلم‌های آموزشی نرم افزارهای گرافیکی
🔷 فیلم‌های آموزشی برنامه‌نویسی 🔷 فیلم‌های آموزشی مهارت‌های کامپیوتری
🔷 فیلم‌های آموزشی فنی مهندسی 🔷 فیلم‌های آموزشی طراحی سایت و وردپرس


یادگیری را شروع کنید ...


آغاز ثبت نام حج تمتع از فردا/ اردیبهشت، مرحله دوم ثبت نام

آغاز ثبت نام حج تمتع از فردا/ اردیبهشت، مرحله دوم ثبت نام

سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به زمان ثبت نام تمتع اظهار داشت: ودیعه گذارانی که دارای فیش اولویت تا تاریخ ۲۴ /۸۵/۰۳ هستند می توانند از  روز سه شنبه ۱۱ اسفندماه نسبت به پرداخت ۵ میلیون تومان به حساب بانکی ملی به نام خود اقدام کنند.

رسیار وی در ادامه افزود: با توجه به تماس های بسیار زیادی که  از طرف مردم در خصوص وضعیت تمتع گرفته شد، نهایتا در شورای هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری مصوب شد که سازمان حج و زیارت بر اساس وظیفه و ماموریت خود، برنامه ریزی های خود را برای موسم تمتع سال ۹۵ انجام دهد.
اوحدی بیان کرد: همه ساله بعد از فراخوان اولیه ای که انجام می‌شد، در ایام دهه مبارک فجر ، کاروان ها اعلام می شد و زائران می توانستند به کارگزارهای مربوطه مراجعه و ثبت نام قطعی خود را انجام دهند اما امسال به دلیل بعضی از ناهماهنگی ها، همه برنامه ریزی ها به صورت کامل انجام نشد و از این رو ثبت نام اولیه به تعویق افتاد.
رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه زائران دو هفته فرصت دارند تا وجوه خود را پرداخت کنند گفت: ما هم امیدواریم تا مدت این دو هفته و قبل از پایان سال بتوانیم هماهنگی های لازم را برای انجام فریضه واجب تمتع انجام دهیم.

وی تاکید کرد: بر همین اساس منتظر هستیم تا جلسه امضای تفاهم نامه حج تمتع با وزیر حج عربستان برگزار شود و این تفاهم نامه مانند سال های گذشته به امضا برسد؛ البته تاریخ ابتدایی تشکیل این جلسه قبلا از سوی وزارت حج عربستان ۱۹ اسفند تعیین شده بود اما ما در انتظار دستگاه دیپلماسی کشور هستیم تا تاریخ قطعی جلسه را اعلام کنند.

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: یکی از موارد جدی که در تفاهم نامه امسال مطرح می‌شود بحث امنیت جانی زائران ایرانی است و در صورت تشکیل این جلسه و بر اساس برنامه ریزی هایی که سال گذشته داشته ایم، هفته اول اردیبهشت، برای اعلام قطعی کاروان ها و گروه های قیمتی و ثبت نام قطعی زائران در نظر گرفته شده است.

منبع:yjc.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *