مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از سه هزار ساعت آموزش‌های ویدئویی به زبان فارسی در فرادرس

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید


🔷 مجموعه فیلم‌های آموزشی رایگان 🔷 فیلم‌های آموزشی نرم افزارهای گرافیکی
🔷 فیلم‌های آموزشی برنامه‌نویسی 🔷 فیلم‌های آموزشی مهارت‌های کامپیوتری
🔷 فیلم‌های آموزشی فنی مهندسی 🔷 فیلم‌های آموزشی طراحی سایت و وردپرس


یادگیری را شروع کنید ...


دانشجویان ممتاز بی بضاعت کمک بلاعوض دریافت می‌کنند

دانشجویان ممتاز بی بضاعت کمک بلاعوض دریافت می‌کنند


ذوالفقار یزدان مهر رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به حمایت صندوق رفاه از دانشجویان بی بضاعت گفت: یکی از اقدامات صندوق در سال ۹۴ این بود که نهادهای مردمی و غیردولتی را به میدان آوردیم و حمایت خیرین را وارد ساختار کردیم و خوشبختانه یکی از کارهایی که خیرین انجام می‌دهند، بحث حمایت ویژه از دانشجویان بی‌بضاعت است.


رسیار ذوالفقار یزدان مهر رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به حمایت صندوق رفاه از دانشجویان بی بضاعت گفت: یکی از اقدامات صندوق در سال ۹۴ این بود که نهادهای مردمی و غیردولتی را به میدان آوردیم و حمایت خیرین را وارد ساختار کردیم و خوشبختانه یکی از کارهایی که خیرین انجام می‌دهند، بحث حمایت ویژه از دانشجویان بی‌بضاعت است.
یزدان مهر در این راستا با اشاره به سفر به زاهدان و بازید از دانشگاه سیستان و بلوچستان، چابهار و ایرانشهر عنوان کرد: هرچند که به دنبال جذب حمایت خیرین هستیم اما خوشبختانه طی توافقنامه ای با یک موسسه ۴۰۰ نفر از دانشجویان مستعد کم بضاعت در دانشگاه های ایرانشهر و چابهار حمایت ویژه مالی خواهند شد.
وی افزود: درواقع در این راستا با یکی از موسسات قرار گذاشتیم که به صورت مشترک یک حمایت ویژه مالی از آن‌ها داشته باشیم و به دانشجویانی که معدل بالایی دارند و بی‌بضاعت هستند، ۵۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان کمک بلاعوض کنیم.
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در خصوص شرایط پرداخت وام ۴ میلیون تومانی ازدواج نیز در پایان بیان کرد: مبلغ تسهیلات وام ازدواج ، ۴ میلیون تومان است. از جمله شرایط وام گیرندگان این است که دانشجو باید روزانه باشد و یکسال از تاریخ عقد دانشجو نگذشته باشد، همچنین نباید در لیست بدهکاران معوق صندوق کارآفرینی و در لیست بدهکاران بانکی باشد و چک برگشتی با اقساط معوق در نظام بانکی کشور نداشته باشد.
منبع:yjc.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *