مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از سه هزار ساعت آموزش‌های ویدئویی به زبان فارسی در فرادرس

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید


🔷 مجموعه فیلم‌های آموزشی رایگان 🔷 فیلم‌های آموزشی نرم افزارهای گرافیکی
🔷 فیلم‌های آموزشی برنامه‌نویسی 🔷 فیلم‌های آموزشی مهارت‌های کامپیوتری
🔷 فیلم‌های آموزشی فنی مهندسی 🔷 فیلم‌های آموزشی طراحی سایت و وردپرس


یادگیری را شروع کنید ...


دستگیری هکر های بانک‌ در البرز

دستگیری هکر های بانک‌ در البرز

کامرانی‌صالح به دستگیری ۲ هکر حساب‌های بانکی در استان البرز و شهرستان کرج اشاره کرد و گفت: این افراد در تلاش بودند که حساب‌های ویژه بانک‌ها را هک کرده و مبالغی را جابه‌جا کنند که پیش از عملی کردن اقدام مجرمانه خود توسط پلیس فتا دستگیر شدند.

سردار بخشعلی کامرانی صالح بعد از ظهر امروز در یک نشست خبری و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چندی پیش گزارشی در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت که یک باند جعل اسناد زمین‌های بلاصاحب در منطقه فردیس و کرج فعالیت‌ دارند.

وی افزود: بلافاصله تیمی تخصصی مأمور پیگیری پرونده شد و پس از انجام تحقیقات کافی و اخذ دستور از مقام قضایی تحقیقات کاملی را انجام دادیم.

این فرمانده ارشد انتظامی بیان داشت: اعضای این باند با شناسایی زمین‌های بلاصاحب و جعل سند مالکیت تاکنون میلیاردها ریال کلاهبرداری کرده‌اند.

کامرانی‌صالح گفت: پس از تکمیل تحقیقات و اخذ دستور مقام قضایی و دادستانی شهرستان فردیس، مخفیگاه این باند شناسایی و در محاصره قرار گرفت و طی یک عملیات ضربتی ۲ عضو باند فوق دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: در بررسی مخفیگاه متهمان اقلامی چون سربرگ آرم‌دار شهرداری، سند دفترچه‌ای، نقشه هوایی مشکین‌دشت، چند سند دفترچه‌ای خام، سند پلاک ثبتی، هولوگرام‌های سندهای تک برگی کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: در بازجویی از متهمان مشخص شد که این افراد با شناسایی زمین‌های بلاصاحب و همکاری سه نفر دیگر اقدام به تهیه پیش‌نویس پرونده ملکی کرده و سپس با جعل اسناد مربوطه و فروش اراضی فوق میلیاردها ریال کلاهبرداری کرده‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گفت: در مجموع این افراد ۳۰ هزار متر مربع زمین در شهرستان‌های فردیس و کرج را به این صورت به فروش رسانده‌اند.
کامرانی‌صالح اعلام کرد: تاکنون پنج عضو این باند دستگیر شدند.
وی همچنین از دستگیری اعضای یک باند اخاذی خبر داد و گفت: این افراد در پوشش مأموران ناجا و مأموران پلیس آگاهی و مبارزه با مواد مخدر از شهروندان استان البرز اخاذی می‌کردند.
وی ادامه داد: در بررسی‌ها مشخص شد که اعضای این باند از افراد سابقه‌داری هستند که پس از آزادی از زندان، اقدامات شرورانه و غیرقانونی خود را ادامه می‌دهند.

این فرمانده ارشد انتظامی گفت: در یک عملیات ضربتی و پلیسی مخفیگاه متهمان شناسایی و محاصره شد و در نهایت سه نفر از اعضای باند به همراه اقلامی که با آنها اقدام به اخاذی می‌کردند و تعدادی از اجناس سرقتی مانند دستگاه‌های صوتی و تصویری، تابلوفرش و لوازم خانه و جواهرات دستگیر شدند.

کامرانی‌صالح تصریح کرد: این افراد تاکنون به ۳۸ فقره اخاذی و سرقت اعتراف کرده‌اند، ضمن اینکه چند پرونده سرقت از منازل را نیز اعتراف کرده‌اند.

وی همچنین به دستگیری ۲ هکر حساب‌های بانکی در استان البرز و شهرستان کرج اشاره کرد و گفت: این افراد در تلاش بودند که حساب‌های ویژه بانک‌ها را هک کرده و مبالغی را جابه‌جا کنند که پیش از عملی کردن اقدام مجرمانه خود توسط پلیس فتا دستگیر شدند.

منبع:خبرگزاری فارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *