مجله اینترنتی رسیار
برگزیده های سایت
تازه های اخبار روز
بیشتر >>
 • اخبار روز
 • اخبار اجتماعی
 • اخبار اقتصادی
 • اخبار حوادث
 • اخبار گوناگون
 • اخبار دانشگاه
 • دستگیری هکر های بانک‌ در البرز

  مجموعه : اخبار حوادث , اخبار روز

  دستگیری هکر های بانک‌ در البرز

  کامرانی‌صالح به دستگیری ۲ هکر حساب‌های بانکی در استان البرز و شهرستان کرج اشاره کرد و گفت: این افراد در تلاش بودند که حساب‌های ویژه بانک‌ها را هک کرده و مبالغی را جابه‌جا کنند که پیش از عملی کردن اقدام مجرمانه خود توسط پلیس فتا دستگیر شدند.

  سردار بخشعلی کامرانی صالح بعد از ظهر امروز در یک نشست خبری و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چندی پیش گزارشی در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت که یک باند جعل اسناد زمین‌های بلاصاحب در منطقه فردیس و کرج فعالیت‌ دارند.

  وی افزود: بلافاصله تیمی تخصصی مأمور پیگیری پرونده شد و پس از انجام تحقیقات کافی و اخذ دستور از مقام قضایی تحقیقات کاملی را انجام دادیم.

  این فرمانده ارشد انتظامی بیان داشت: اعضای این باند با شناسایی زمین‌های بلاصاحب و جعل سند مالکیت تاکنون میلیاردها ریال کلاهبرداری کرده‌اند.

  کامرانی‌صالح گفت: پس از تکمیل تحقیقات و اخذ دستور مقام قضایی و دادستانی شهرستان فردیس، مخفیگاه این باند شناسایی و در محاصره قرار گرفت و طی یک عملیات ضربتی ۲ عضو باند فوق دستگیر شدند.

  وی اظهار داشت: در بررسی مخفیگاه متهمان اقلامی چون سربرگ آرم‌دار شهرداری، سند دفترچه‌ای، نقشه هوایی مشکین‌دشت، چند سند دفترچه‌ای خام، سند پلاک ثبتی، هولوگرام‌های سندهای تک برگی کشف و ضبط شد.

  وی تصریح کرد: در بازجویی از متهمان مشخص شد که این افراد با شناسایی زمین‌های بلاصاحب و همکاری سه نفر دیگر اقدام به تهیه پیش‌نویس پرونده ملکی کرده و سپس با جعل اسناد مربوطه و فروش اراضی فوق میلیاردها ریال کلاهبرداری کرده‌اند.

  فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گفت: در مجموع این افراد ۳۰ هزار متر مربع زمین در شهرستان‌های فردیس و کرج را به این صورت به فروش رسانده‌اند.
  کامرانی‌صالح اعلام کرد: تاکنون پنج عضو این باند دستگیر شدند.
  وی همچنین از دستگیری اعضای یک باند اخاذی خبر داد و گفت: این افراد در پوشش مأموران ناجا و مأموران پلیس آگاهی و مبارزه با مواد مخدر از شهروندان استان البرز اخاذی می‌کردند.
  وی ادامه داد: در بررسی‌ها مشخص شد که اعضای این باند از افراد سابقه‌داری هستند که پس از آزادی از زندان، اقدامات شرورانه و غیرقانونی خود را ادامه می‌دهند.

  این فرمانده ارشد انتظامی گفت: در یک عملیات ضربتی و پلیسی مخفیگاه متهمان شناسایی و محاصره شد و در نهایت سه نفر از اعضای باند به همراه اقلامی که با آنها اقدام به اخاذی می‌کردند و تعدادی از اجناس سرقتی مانند دستگاه‌های صوتی و تصویری، تابلوفرش و لوازم خانه و جواهرات دستگیر شدند.

  کامرانی‌صالح تصریح کرد: این افراد تاکنون به ۳۸ فقره اخاذی و سرقت اعتراف کرده‌اند، ضمن اینکه چند پرونده سرقت از منازل را نیز اعتراف کرده‌اند.

  وی همچنین به دستگیری ۲ هکر حساب‌های بانکی در استان البرز و شهرستان کرج اشاره کرد و گفت: این افراد در تلاش بودند که حساب‌های ویژه بانک‌ها را هک کرده و مبالغی را جابه‌جا کنند که پیش از عملی کردن اقدام مجرمانه خود توسط پلیس فتا دستگیر شدند.

  منبع:خبرگزاری فارس

   

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه
 • تازه های اخبار روز
  بیشتر >>