مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از سه هزار ساعت آموزش‌های ویدئویی به زبان فارسی در فرادرس

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید


🔷 مجموعه فیلم‌های آموزشی رایگان 🔷 فیلم‌های آموزشی نرم افزارهای گرافیکی
🔷 فیلم‌های آموزشی برنامه‌نویسی 🔷 فیلم‌های آموزشی مهارت‌های کامپیوتری
🔷 فیلم‌های آموزشی فنی مهندسی 🔷 فیلم‌های آموزشی طراحی سایت و وردپرس


یادگیری را شروع کنید ...


تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۳۹۵

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1395

به گزارش رسیار مهلت ثبت نام کنکور سراسری تا تاریخ ۰۱/۱۲/۹۴ تمدید شد . داوطلبانی که تاریخ ۲۸ بهمن نتوانستند موفق به ثبت نام در کنکور سراسری شوند میتوانند از روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۲۹ لغايت روز شنبه مورخ ۹۴/۱۲/۰۱  نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون اقدام نمايند. 

 

پيرو اطلاعيه مورخ ۹۴/۱۱/۱۸، به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال ۱۳۹۵ براي‌ دوره‌هاي‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نيمه‌حضوري، مجازي، پرديس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي، دانشگاه‌ پيام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيرانتفاعي‌ و غيردولتي‌ و همچنين متقاضيان تحصيل در آن دسته از كدرشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي كه پذيرش در رشته‌هاي مذكور براساس آزمون صورت مي‌پذيرد، مي‌رساند كه به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه نتوانستند تا اين تاريخ (۹۴/۱۱/۲۸) براي ثبت نام اقدام نمایند، ترتيبي اتخاذ گرديده است كه از روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۲۹ لغايت روز شنبه مورخ ۹۴/۱۲/۰۱ نيز بتوانند نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون اقدام نمايند.

لذا متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذكوراقدام نمايند.

ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، مي توانند در صورت تمايل تا تاريخ فوق، نسبت به مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي خود اقدام نمايند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *