جزئیات جدید از تیراندازی در مجلس شورای اسلامی – عامل تیراندازی دستگیر شد

جزئیات از تیراندازی در مجلس شورای اسلامی - عامل تیراندازی دستگیر شد

مجلس – عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: عامل تیراندازی در مجلس شورای اسلامی بازداشت شد.

صبح امروز فردی با حضور در مجلس اقدام به تیراندازی کردن کرد. در همین راستا اکبر رنجبزاده اظهار کرد: عامل تیراندازی در مجلس دستگیر شده است.

این فرد مسلح با تیراندازی وارد مجلس شده و با هدف قرار دادن تعدادی از نیروهای حفاظت مجلس به تیراندازی خود ادامه می‌داد که ظاهراً سه نفر زخمی شدند.

آنگونه که ایسنا گزارش داده، یک نماینده مجلس نیز با تایید این حادثه تیراندازی گفت که هنوز این فرد بازداشت نشده و از خروج نمایندگان از صحن مجلس جلوگیری می شود.

این نماینده مجلس با تایید این حادثه تیراندازی گفت که این افراد در حال حاضر در دفاتر نمایندگان هستند و محاصره شده اند اما اوضاع تحت کنترل است و تا لحظات دیگر اخبار موثق تر منتشر می‌شود.

الیاس حضرتی نماینده تهران هم گفته است: ضاربان سه نفر بودند که مجهز به دو قبضه کلاشینکف و یک قبضه سلاح کمری (کلت) بودند.

تسنیم هم روایت کرده که یک گلوله هم به جایگاه خبرنگاران اصابت کرده است

برخی نمایندگان مجلس هم می‌گویند که خبرهای رسیده حاکی از این است که یکی از ماموران حفاظت مجلس در جریان این درگیری که زخمی شده بود، شهید شده است.

اولین واکنش رسمی نمایندگان در صحن علنی مجلس نسبت به این تیراندازی زمانی رخ داد که حاجی دلیگانی در رابطه با گزارش معدن یورت پشت تریبون رفت، سخنان خود را با شعار مرگ بر آمریکا همراه کرد:« حضرت امام فرمودند که هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید و باید بگوییم مرگ بر آمریکا،‌مرگ برآمریکا! آمریکا عامل همه فتنه ها در دنیا است و همچنین مرگ بر رژیم آل سعود که نوکری آمریکا را انجام مید هد.»

در این هنگام نمایندگان با او همنوا شدند و نمایندگان حاضر در صحن مجلس یکصدا با فریاد «مرگ بر آمریکا» به حادثه تیراندازی در مجلس واکنش نشان داد.

 

جزئیات جدید از تیراندازی در مجلس شورای اسلامی – عامل تیراندازی دستگیر شد

 

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=13341

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *