برای خرید دستگاه دیجیتال فعلا دست نگه دارید

برای خرید دستگاه دیجیتال فعلا دست نگه دارید

برای خرید دستگاه دیجیتال فعلا دست نگه دارید؛ روز گذشته با مشخص شدن نتایج انتخابات آمریکا جو روانی بر بیشتر بازار های جهانی حاکم شد و بازار ارز ایران نیز دستخوش این بی ثباتی شد.

روز گذشته با مشخص شدن نتایج انتخابات آمریکا جو روانی بر بیشتر بازار های جهانی حاکم شد و بازار ارز ایران نیز دستخوش این بی ثباتی شد.

بازار دیجیتال کشور ما هم که تأثیر زیادی از نوسانات ارز، به ویژه دلار دارد قطعاً در یکی دو هفته آینده با افزایش قیمت مواجه خواهد شد.

به گفته یکی از فعالان بازار، اگر سه روز قیمت دلار افزایشی باشد، قیمت ها به مدت حداقل دو هفته روند صعودی به خود خواهد گرفت و بعد از آن به مرور زمان به حالت قبل باز می گردد. دیروز قیمت دلار در ساعاتی به ۳۷۰۰ تومان نزدیک شد که سایر ارز ها هم با افزایش نسبی مواجه بودند.

علاوه بر تأثیر ارز در بازار، واردکنندگان تجهیزات رایانه ای و تلفن همراه نیز محصولات خود را محتاطانه روانه بازار خواهند کرد و کاهش عرضه نسبت به تقاضا نیز یکی دیگر از دلایل گرانی انواع دستگاه های وارداتی خواهد بود.

پیش بینی می شود بازار تلفن  همراه با توجه به استقبال مشتریان، با نوسانات بیشتری مواجه شود و مدل های مطرح بازار مانند آی فون افزایش قیمت بیشتری را به خود بگیرند.

به نظر می رسد بعد از گذشته دو هفته بازار به ثبات برسد و شاهد قیمت های منطقی تری باشیم.

منبع: ایران جیب

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=6080

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *