داماد گرگانی که همسرش را در خیابان با کارد کشت قصاص می شود

داماد گرگانی که همسرش را در خیابان با کارد کشت قصاص می شود

حکم قصاص اعدام مرد جوان گرگانی به نام پوریا که به خاطر اختلاف های شدید خانوادگی، همسرش را در مقابل دیدگان مردم با ضربات کارد از پا در آورد.

 

مرد همسرکش که درجنایتی تکاندهنده، همسر عقدکرده اش را مقابل دیدگان مردم با ضربه‌های کارد ازپا درآورده بود با تأیید حکم اعدامش دردیوانعالی کشوردر یک قدمی مرگ قرار گرفت.

دراین واقعه غم انگیز که آذر سال ۹۳ رخ داد مرد جوانی به نام پوریا، به خاطراختلاف‌های شدید خانوادگی، همسرش را در مقابل دیدگان مردم با ضربات کارد از پا در آورد.

عامل جنایت پرونده معروف به «چهار راه تابلو»ی گرگان، پس ازدستگیری در اعتراف‌هایش گفت: هرچه تلاش کردم همسرم دوباره به خانه و زندگی مشترک برگردد قبول نکرد. مدتی بود که احساس می‌کردم رفتارش تغییر کرده است. فائزه در یک آرایشگاه کار می‌کرد و من هم دوست نداشتم او اینکار را ادامه دهد.بنا بر این تصمیم به قتلش گرفتم.
بعد از اعترافات متهم و درخواست قصاص از سوی اولیای دم، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان گلستان ارسال شد. متهم نیزبا اقرارصریح به قتل گفت:آنروز با سه ضربه چاقو همسرم را به قتل رساندم.

بدین ترتیب قضات پس ازپایان محاکمه وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند. رأی صادره در دیوان عالی کشورنیز به تأیید رسید.

رئیس کل دادگستری گلستان اظهارداشت:حکم قصاص پس ازتأیید نهایی به استان ابلاغ شده و پرونده به اجرای احکام دادگستری گرگان فرستاده شد.هاشمیان با بیان اینکه قصاص این فرد با درخواست خانواده مقتول اجرا می‌شود، ادامه داد: بر خلاف آن چه پیشتر در فضای مجازی منتشر شده بود حکم این فرد در ملأعام اجرا نخواهد شد.

منبع: خبرآنلاین

داماد گرگانی که همسرش را در خیابان با کارد کشت قصاص می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *