دستگیری قاتل دو نوجوان گنبدی کمتر از ۴۸ ساعت در گلستان

دستگیری قاتل دو نوجوان گنبدی کمتر از 48 ساعت در گلستان

دستگیری قاتل دو نوجوان گنبدی کمتر از ۴۸ ساعت در گلستان, فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری قاتلان دو نوجوان ۱۶ ساله اهل شهرستان گنبدکاووس در کمتر از ۴۸ ساعت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان خبر داد.

به گزارش رسیار به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، علی‌اکبر جاویدان صبح امروز در جمع خبرنگاران استان گلستان در خصوص جزئیات دستگیری قاتلان دو نوجوان ۱۶ ساله اهل گنبدکاووس اظهار کرد: پس از کشف اجساد در روستای حاجی قوشان شهرستان گنبدکاووس و بررسی ابتدایی اجساد توسط عوامل بررسی صحنه جرم و بازپرس ویژه قتل، مشخص شد اجساد روزهای گذشته دفن شده و بر اثر بارش باران و سیلاب، بخشی از اجساد از زمین خارج شده و مردم متوجه وجود این اجساد شدند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های پزشکی قانونی مشخص شد که علت مرگ بر اثر ضربات چاقو بوده که اقدامات کارآگاهان برای دستگیری عاملان این جنایت با جدیت آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان خاطرنشان کرد: با تشکیل تیم‌های تخصصی از لیس آگاهی و هدایت عملیاتی رئیس پلیس آگاهی و فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس جزئیات به قتل رسیدن دو نوجوان مورد بررسی قرار گرفت و تحقیقات با جدیت پیگیری شد.

جاویدان گفت: پس از ۴۸ ساعت کار اطلاعاتی و تخصصی و تلاش شبانه روزی عوامل پلیس آگاهی دخالت دو نفر در قتل این دو نوجوان برای ماموران محرز و تلاش در جهت دستگیری آنان آغاز شد.

وی تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضائی سر انجام قاتل اصلی شب گذشته در مخفیگاه خود دستگیر و همدست وی نیز ساعتی بعد دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به تحقیقات صورت گرفته خاطر نشان کرد: عامل اصلی این جنایت که در ابتدا منکر بزه انتسابی بود، پس از مواجه شدن با شواهد و دلایل کارشناسی و محکم پلیس لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد.

جاویدان گفت: قاتل در اعترافات خود بیان کرد که به دلیل اختلافی که برای ازدواج با یک دختر با یکی از مقتولان داشته در روز حادثه وی را به منظور صحبت و مذاکره فرا خوانده که مقتول همراه دوست خود به محل قرار آمدند.

وی گفت: در اعترافات متهم مشخص شد در مسیر بازگشت و با نقشه قبلی، قاتل هر دو نفر را با چاقو به قتل رسانده و با همکاری دوست خود اجساد را به محل کشف اجساد منتقل کردند.

جاویدان تاکید کرد: توان و اقتدار پلیس در کشف جرائم بالا است و تقاضای ما این است که مردم فهیم استان به شایعات و اخبار کذب در فضای مجازی توجه نکنند و موضوعات را از طریق رسانه‌های رسمی پیگیری کنند.

دستگیری قاتل دو نوجوان گنبدی کمتر از ۴۸ ساعت در گلستان

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=16034

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *