سردار آزمون تهدید به مرگ شد + عکس

سردار آزمون تهدید به مرگ شد + عکس

یک هکر ایرانی الاصل که در ترکیه ساکن است، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان را تهدید کرده تا اگر پولی میلیونی به او ندهد صفحه اجتماعی او را هک خواهد کرد!


بارها اتفاق افتاده که هکرها به صفحات اجتماعی افراد مشهور دست می برند و اطلاعات آن را استخراج می کنند. این اتفاق یکی دو روزی است که برای سردار آزمون، مهاجم ۲۱ ساله تیم ملی فوتبال ایران رخ داده است.

یک هکر ایرانی الاصل که در ترکیه ساکن است سردار آزمون را تهدید کرده که اگر پولی میلیونی به او ندهد صفحه اینستاگرامش را هک خواهد کرد. او که غفور قهرمانی نام دارد پیشتر قصد داشتاینستاگرام مهرداد اولادی را نیز هک کند.

این هکر که از این راه سود چند صد میلیونی به دست آورده حالا آزمون را مورد تهدید قرار داده است. او حتی پا را فراتر گذاشته و به آزمون تاکید کرده که اگر این موضوع رسانه ای شود و یا مهاجم تیم ملی دست به شکایت بزند او را می کشد. آزمون البته زیر بار پرداخت این مبلغ میلیونی نرفته و قرار است از این هکر شکایت کند.

آزمون در این خصوص گفت: «چند روزی است که یک هکر مرا تهدید می کند و مدام از من خواسته میلیونی دارد تا صفحه اینستاگرامم را هک نکند. هکر مورد نظر از من پول خواسته که من هم به خواسته اش پاسخ منفی دادم.»

مهاجم تیم ملی اضافه کرد: «از این هکر سندی در اختیار دارم که از من درخواست پول کرده. در اولین فرصت از او شکایت می کنم تا با اطلاعات شخصی افراد به همین سادگی برخورد نکند. او البته مرا تهدید به مرگ هم کرده اما امیدوارم اتفاق خاصی رخ ندهد.»

آزمون در پایان تاکید کرد: «من بازیکن تیم ملی هستم و دوست دارم با تمرکز کامل و تمام قوا برای فوتبال کشورم مفید باشم و ایران در راه رسیدن به جام جهانی کمک کنم. فقط امیدوارم مسئولان به این مشکلات رسیدگی کنند.»

سردار آزمون تهدید به مرگ شد + عکس

منبع: جام نیوز

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=4736

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *