فروش ویژه رنو سیمبل – پرداخت به سلیقه شما

فروش ویژه رنو سیمبل - پرداخت به سلیقه شمافروش ویژه رنو سیمبل – پرداخت به سلیقه شما؛ شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، بیش از یکسال است که رنو سیمبل را  به جاده‌های کشور فرستاده و در جایگاه یک سدان وارداتی، فروش خوبی را برای این خودرو تجربه کرده است.

چندی پیش شرکت نگین خودرو شرایط فروش نوروزی خود را با شعار «پرداخت به سلیقه شما» اعلام‌کرد و در این طرح، شاهد بودیم که مشتریان زیادی نسبت به خرید سیمبل اقدام کردند. از ویژگی‌های طرح نورزوی این است که با پیش پرداخت‌هایی کم مثل ۲۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، می‌شود رنو سیمبل را خرید و الباقی بهای خودرو را طی یک تا سه سال پرداخت کرد. جالب است بدانید که در حال حاضر نگین خودرو کمترین کارمزد را برای خودروهای خود در نظر گرفته و مشتریانی که سیمبل را می خرند، می‌توانند با توجه به زمان بازپرداخت کارمزد صفر تا ۱۶ درصد را انتخاب کنند. همچنین تحویل این خودروها کمتر از ۱۰ روز کاری انجام می‌شود و تا به امروز عمل به این تعهدات به صورت قابل لمس برای مشتریان بوده است.

در حال حاضر شرکت نگین خودرو رنو سیمبل PE نسخه Exclusive مدل ۲۰۱۶ را با پیش پرداخت ۲۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به مشتریان تحویل می دهد. پرداخت ۲ و ۳۳ مرحله‌ای نیز برای رنو سیمبل امکان‌پذیر است که در کمترین مبلغ با ۱۰ میلیون تومان پیش پرداخت و واریز باقی مبلغ تا ۵۰ روز بعد است.

۵۰ میلیون تومان وام به این خودرو تخصیص می‌یابد و برای خریداران، امکانات اضافه‌ای چون مانیتور فابریک و نویگیشن فعال در نظر گرفته شده است.

جالب است بدانید که این شرایط فروش به مراتب به صرفه‌تر از خرید از بازار آزاد و واردکنندگان غیررسمی است. زیرا نگین خودرو قیمت مصوب این خودرو را ۷۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام کرده و این در حالی است که در بازار آزاد نسخه‌های بدون مانیتور و نویگیشن سیمبل PE با قیمتی حدود ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۷۶۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند. اگر مشتری هم سیمبل PE را از شرکت‌های غیررسمی به صورت اقساطی مطالبه کند، پیش پرداخت ۳۹ میلیون تومان برای او در نظر گرفته می‌شود و باید طی ۱۰ ماه ۳۶۶ میلیون تومان را پرداخت کرد.

نگین خودرو، رنو سیمبل را با گارانتی پنج سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر عرضه می‌کند. ولی شرکت‌هایی که خودرو را به عنوان واردکننده‌های غیررسمی در بازار عرضه می‌کنند، تنها دو سال برای سیمبل گارانتی در نظر می‌گیرند و باز هم با بهای بیشتر و شرایط سخت‌تر از نمایندگی رسمی به بازار عرضه می‌کنند.

منبع: ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *