۴ روز آزار و اذیت پسربچه هشت ساله در مخفیگاه مرد شیطان صفت

۴ روز آزار و اذیت پسربچه هشت ساله در مخفیگاه مرد شیطان صفت

پسربچه هشت ساله که برای بازی به پارکی در جنوب تهران رفته بود قربانی سرنوشتی هولناک شد. او توسط مردی شیشه‌ای ربوده شد و ۴ روز در مخفیگاه او مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

تحقیقات در این پرونده تکان‌دهنده از چند روز پیش و همزمان با ناپدید شدن پسربچه‌ای هشت ساله به نام محمد ‏شروع شد. او برای بازی به پارکی در نزدیکی خانه‌شان رفته اما دیگر برنگشته بود. وقتی خانواده‌اش ماجرای ناپدید شدن او را به پلیس خبر دادند، تحقیقات برای یافتن او شروع شد.

گروهی از کارآگاهان با دستور قاضی آرش سیفی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران، شروع به جست‌وجو کردند. این در حالی بود که خانواده کودک نیز هر روز راهی پارک می‌شدند تا شاید ردی از ‏محمد پیدا کنند. تلاش خانواده وی در نهایت به پیدا کردن ردی از یک آدم‌ربای شیطان‌صفت منجر شد. پس از آن ‏عموی کودک با مراجعه به اداره پلیس به ماموران گفت:

وقتی برای پیدا کردن ردی از برادرزاده‌ام به پارک رفته بودم و از مردم ‏پرس‌و‌جو کردم زنی جوان سرنخی پیش رویم قرار داد. او گفت روز حادثه (روزی که پسربچه ناپدید شد) مردی به نام ‏غلام را دیده که پسربچه‌ای را به زور با خود می‌کشیده است. غلام بیشتر شب‌ها در پارک می‌خوابید و به غلام کارتن‌خواب ‏مشهور است. زن جوان وقتی عکس محمد را دید او را شناخت و گفت پسربچه‌ای که غلام با خودش می‌برد، کسی جز برادرزاده‌ام نیست.

همین سرنخ کافی بود تا دستور بازداشت غلام کارتن‌خواب صادر شود. با گذشت ۴روز از ‏ناپدید شدن پسربچه در نهایت ماموران موفق به دستگیری این فرد شدند. گرچه او در تحقیقات اولیه اصرار داشت که ‏بی‌گناه است اما در مواجهه حضوری با زن جوان (شاهد ماجرا) به ربودن پسربچه هشت‌ساله اقرار کرد.

وی گفت: با دستور مردی به‌‏نام حسین دست به آدم‌ربایی زده و در ازای این کار از او پول گرفته است. او ادامه داد: پسربچه در پارک سرگرم بازی بود که حسین او را به ‏من نشان داد و گفت هر طوری شده او را ربوده و به خانه‌اش ببرم و دستمزدم را بگیرم. من هم به خاطر پول حاضر ‏شدم این کار را انجام دهم.

با اعتراف این مرد، ماموران با دستور قاضی جنایی راهی خانه حسین شدند و با دستگیری وی، پسربچه هشت‌ساله را که در اتاقی با ‏دست و پای بسته زندانی بود آزاد کردند. او در حالی‌که به شدت ترسیده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود به ماموران گفت ‏که ۴روز در اتاق زندانی بوده و مرد شیطان‌صفت، مدام او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

از سوی دیگر حسین پس از دستگیری به ماموران گفت: معتاد به ‏شیشه هستم و با دیدن پسربچه هشت‌ساله که هرروز برای بازی به پارک می‌آمد وسوسه شدم تا او را به خانه خود برده و زندانی‌اش ‏کنم. در این مدت نیز او را آزار و اذیت می‌کردم و قصد داشتم برای آزادی او از خانواده‌اش باج بگیرم اما گیر افتادم.‏

این جوان شیطان‌صفت پس از اقرار به نقشه شوم خود با قرار قانونی در اختیار ماموران اداره آگاهی پایتخت قرار گرفت و ‏تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

  • ‏ ربودن دو پسربچه هشت ساله در زمین فوتبال

ربوده شدن پسربچه هشت‌ساله تنها حادثه‌ای نبود که برای کودکان در روزهای اخیر رخ داد. در اتفاقی مشابه ۲‏پسربچه هشت‌ساله به دام دو شیطان‌صفت، گرفتار شدند اما متهمان با زیرکی مردی جوان دستگیر شدند. ماجرا از این قرار بود که چند روز پیش چند پسربچه در زمین فوتبالی در جنوب تهران مشغول بازی بودند ‏که ۲سرنشین یک موتورسیکلت در نزدیکی زمین فوتبال توقف کردند. آنها که معتاد به شیشه بودند، از موتور پیاده شدند و به ‏سمت زمین فوتبال رفتند.

سپس با زور و تهدید ۳ کودک را مجبور کردند که با آنها همراه شوند. در این میان مردی جوان از دور شاهد این صحنه بود، کمی جلوتر رفت تا ببیند ماجرا از چه قرار است. ‏همزمان یکی از پسربچه‌ها توانست از دست ۲آدم‌ربای شیطان‌صفت فرار کند. او خودش را به مرد جوان رساند و گفت: ۲جوان موتور سوار دوستانش را ربوده‌اند و مرد جوان نیز به سرعت خودش را پشت درخت ‏رساند.

دو پسرجوان که در حال اجرای نقشه سیاه خود بودند با دیدن مرد جوان آنها را رها کرده و پا ‏به فرار گذاشتند. مرد جوان اما با کمک اهالی محل یکی از آنها را دستگیر کرد اما نفر دوم فراری شد. ‏متهم پس از دستگیری پیش روی قاضی آرش سیفی قرار گرفت و به جرم خود اقرار کرد.

او گفت: روز حادثه با دوستم شیشه ‏کشیده بودیم و با موتور در حال پرسه‌زنی در خیابان‌ها بودیم که چشم‌مان به چند پسربچه در زمین فوتبال افتاد. آنجا بود که ‏وسوسه‌های شیطانی به سراغمان آمد و تصمیم گرفتیم نقشه‌مان را عملی کنیم. در ادامه با راهنمایی وی، متهم فراری هم بازداشت شد و هردو برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره آگاهی تهران ‏قرار گرفتند. ‏

منبع: همشهری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *