آتش سوزی در مخزن فشار گاز منطقه کوریجان همدان +تصاویر


دو نفر بر اثر آتش سوزی در مخزن فشار گاز منطقه کوریجان همدان جان باختند. تصاویر این آتش سوزی :


آتش سوزی در مخزن فشار گاز منطقه کوریجان همدان +تصاویر

دو نفر بر اثر آتش سوزی در مخزن فشار گاز منطقه کوریجان همدان جان باختند.

در این حادثه سه نفر از کارکنان شرکت گاز مشغول تعویض فیلتر مخزن بودند که پس از اتمام کار هنگام تست نتیجه کار شیر گاز را بازمی کنند که منجر به آتش سوزی می شود.

متاسفانه در این حادثه دو جوان ۲۵ و ۳۷ ساله جان خود را از دست دادند.آتش سوزی در مخزن فشار گاز منطقه کوریجان همدان +تصاویر

احمد ربیعیان مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان همدان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه دو نفر بر اثر آتش سوزی در مخزن فشار گاز منطقه کوریجان همدان جان باختند، گفت: این حادثه ظهر امروز اتفاق افتاده است.

وی در تشریح این حادثه افزود: سه نفر از کارکنان شرکت گاز مشغول تعویض فیلتر مخزن بودند که پس از اتمام کار هنگام تست نتیجه کار شیر گاز را بازمی کنند که منجر به آتش سوزی می شود.

وی عنوان کرد : متاسفانه در این حادثه دو جوان ۲۵ و ۳۷ ساله جان خود را از دست می دهند.

مدیرکل مدیریت بحران استان همدان نیز گفت: سه کارگر ظهر امروز برای سرویس دوره ای ایستگاه تقلیل فشار گاز در منطقه مجاور مجتمع رفاهی امیر اشرف به این محل مراجعه می کنند.آتش سوزی در مخزن فشار گاز منطقه کوریجان همدان +تصاویر

علیمردان طالبی اضافه کرد: این ایستگاه به عللی که هم اینک مشخص نیست منفجر شد و ۲ تن از کارگران که نزدیک ایستگاه بودند به طور کامل در آتش سوختند ولی به فرد سوم به علت دور بودن از محل حادثه آسیبی وارد نشد.

مدیرکل مدیریت بحران استان همدان با بیان اینکه به واسطه حضور نیروهای امدادی دامنه آتش مهار شد، عنوان کرد: برای مهار آتش ابتدا خط انتقال گاز قطع شد.

طالبی گفت: در حال حاضر هویت جانباختگان که از کارگران شرکت ملی گاز استان همدان هستند مشخص شده است.

وی گفت: ایستگاه تقلیل فشار گاز در منطقه مجاور مجتمع رفاهی امیر اشرف واقع در ۱۰ کیلومتری پلیس راه جاده همدان – تهران و سه راهی کوریجان واقع است.

آتش سوزی در مخزن فشار گاز منطقه کوریجان همدان +تصاویر

آتش سوزی در مخزن فشار گاز منطقه کوریجان همدان +تصاویر

تصاویر آتش سوزی در مخزن فشار گاز منطقه کوریجان همدان

منبع: مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *