کینه ۱۵ ساله برای قتل دوست قدیمی + عکس

کینه 15 ساله برای قتل دوست قدیمی

رسیار-اخبار حوادث:کینه ۱۵ ساله برای قتل دوست قدیمی/متهم به نام فرزین هفت سال قبل به دنبال مفقود شدن مردی به نام داوود بازداشت شد. او در تحقیقات گفت: داوود را به قتل رسانده و جسدش را در محل تجمیع نخاله‌ها در اطراف تهران رها کرده‌ است.

فرزین درباره انگیزه‌اش از قتل مدعی شد: ١۵سال قبل داوود همسرم را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. وقتی همسرم این موضوع را گفت، تصمیم گرفتم داوود را بکشم.

سال‌ها از این موضوع گذشت و من در قلب خودم او را بخشیدم. در این مدت با هم ارتباط داشتیم تا این‌که روز حادثه داوود به کارگاه من آمد.

خواهر زن داوود به من کمی پول سپرده بود تا با آن کار کنم و سودش را بدهم. آن روز داوود گفت پول خواهرزنم را بده که من هم قبول کردم. او سپس ادکلنی از جیبش درآورد و به من گفت این را به همسرت بده. از این‌که او هنوز هم به زن من فکر می‌کرد، عصبانی شدم و تبر را از روی دیوار برداشتم و ضربه‌ای به سرش زدم. بعد هم با تفنگ شکاری تیری به پشتش زدم. جسد را با زحمت داخل چادر برزنتی گذاشتم و با بالابر که وسیله کارم بود بالا کشیده و پشت وانت گذاشتم و با انتقال به جایی که نخاله‌ها را می‌ریختند، آنجا رها کردم.

تیم جنایی سپس از همسر متهم به قتل تحقیق کرد که او با تائید ادعای شوهرش گفت: من با میترا ـ خواهر داوود ـ دوست بودم. با داوود هم از طریق او آشنا شدم. یک روز با میترا به پیاده‌روی رفته بودم که او هنگام بازگشت پیشنهاد کرد صبحانه را در خانه آنها بخوریم. وقتی به خانه آنها رفتیم، داوود مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

فرزین اواخر سال گذشته در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد که قضات دادگاه او را به قصاص محکوم کردند. با اعتراض متهم، پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان عالی کشور آن را نقص و برای ادامه تحقیقات به دادگاه ارسال کردند.

صبح دیروز متهم برای دومین بار در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه قرار گرفت. در ابتدای این جلسه اولیای‌دم برای قاتل قصاص خواستند.

سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: من با انگیزه ناموسی مرتکب قتل شدم. مقتول همسرم را فریب داده و مورد آزار واذیت قرار داده بود. این کار او باعث شد من تصمیم به انتقام بگیرم. وقتی داوود به خارج رفت موضوع را فراموش کردم تا این‌که دوباره به ایران بازگشت. روز حادثه او با رفتارش مرا عصبانی کرد و من هم او را کشتم و خیلی سختی کشیدم تا از شر جسد رها شوم.

قاضی درباره اعترافات اولیه قاتل درخصوص قتل با انگیزه اختلاف مالی پرسید که فرزین با رد آن اعلام کرد، انگیزه‌ام فقط ناموسی بود.

قضات دادگاه پس از دفاعیات متهم برای صدور حکم وارد شور شدند.

منبع:yjc.ir

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=1143

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *