رونالدو به بدخواهان خود چی گفت؟

رونالدو به بدخواهان خود چی گفت؟

ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا با انتشار ویدئویی از خود در حیاط منزل مسکونی مجللش پاسخ بدخواهان را اینگونه داد: از من نفرت داشته باشید، این را نیاز دارم!

جام جم آنلاین: هت تریک یک ابرستاره در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در حالی که تیم هایی چون بایرن مونیخ یا بارسلونا به آن مرحله راه پیدا نکرده اند، وضعیتی را رقم می زند که برای کری خواندن و ایجاد موج نفرت از عامل این برتری تا حدی قابل پیش بینی است.
آس اسپانیا با انتشار این مطلب در ادامه می آورد: هواداران مسی یا هواداران ستارگان بزرگ تیم هایی چون بایرن مونیخ یا پاری سن ژرمن اکنون در اوج نفرت از رونالدو به سر می برند، ستاره ای که سه روز پیش با تقدیر باشگاه از او به مناسبت ۴۰۰ گله شدن وی در رئال مادرید جشن شبانه گرفت و دوستانش را در منزل مسکونی خود به ضیافتی باشکوه دعوت کرد.
اما گروهی به نام متنفرها، با ایجاد کمپینی در فضای مجازی شروع به فحاشی به رونالدو کردند و کریس پاسخ آنها را با انتشار یک فیلم کوتاه داد. رونالدو در این فیلم که توسط دوستش ضبط می شود به زبان انگلیسی سخن می گوید: «انگلیسی من زیاد خوب نیست ولی آنقدر خوب هست که بتوانم با شما متنفرها ارتباط برقرار کنم، هر جای دنیا که هستید، از من متنفر باشید زیرا همین تنفر شما باعث شده دست از مبارزه بر ندارم و امروز چنین جایگاه و ثروتی داشته باشم.»
کریس در ادامه این سخنرانی کنایه آمیز می گوید: « و اما هوادارانم که هر چه دارم و هستم مدیون آنها است، به افتخار شما و به امید قهرمانی ….
پس از آن رونالدو در استخر شیرجه زده و در حالی که دست از کنایه زدن به مخالفانش بر نمی دارد، فیلم به پایان می رسد.»

پیغام رونالدو به بدخواهان خود

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=12888

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *