نام شهدای حادثه تروریستی میرجاوه – ۱۰ شهید مرزبان

نام شهدای حادثه تروریستی میرجاوه - 10 شهید مرزبان

تعداد شهدای حادثه تروریستی میرجاوه در منطقه صفر مرزی سیستان و بلوچستان به ۱۰ تن رسید.

به گزارش به گزارش رسیار به نقل از مهر، چهارشنبه شب در پی کمین تروریست‌ها در نقطه صفر مرزی ایران با پاکستان ۱۰ تن از مرزبانان پاسگاه «میل ۱۰۰» از گروهان «چاهندو» منطقه میرجاوه سیستان و بلوچستان حین گشت‌زنی ‌به شهادت رسیدند.

در این حادثه تروریستی که گروهک تکفیری‌، تروریستی جیش‌الظلم مسئولیت آن را برعهده گرفته است، ستوان سوم حمیدرضا جهانتیغ، ستوان سوم علی پودینه و ستوان سوم محسن دایی‌زاده از پرسنل کادر نیروی انتظامی به شهادت رسیدند.

همچنین سربازان وظیفه حجت کاظمی، صادق خدادادی، امیر مکاری، مهدی امینی، حسین طاهریان، داوود باشتنی و یک نفر دیگر از سربازان به‌علت شدت جراحت وارده به شهادت رسیدند که هنوز نام نفر آخر اعلام نشده است.

به گزارش رسیار به نقل از مهر، سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی درباره این حادثه تروریستی گفته است : شلیک ها به سمت مرزبانان کشورمان از داخل خاک پاکستان انجام شده و بررسی‌های ما نشان می‌دهد که این اقدام به وسیله سلاح‌های دوربرد انجام شده است.

منتظرالمهدی با تاکید بر اینکه مسوولیت این اقدام بر عهده دولت پاکستان است مراتب اعتراض خود را نسبت به عملکرد این کشور اعلام کرده و رسیدگی به این موضوع از سوی مسوولان خبر داد.

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=12599

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *