اخبار پیام نور : عضو هیت علمی دانشگاه پیام نور داور مسابقات کشتی بین المللی/جشنواره سازه های ماکارونی /

انتخاب عضو علمی دانشگاه پیام نور به عنوان داور مسابقات بین المللی کشتی

رسیار- اخبار پیام نور

 انتخاب عضو علمی دانشگاه پیام نور به عنوان داور مسابقات بین المللی کشتی

مهندس البرز داودی عضو هیات علمی و مدیر گروه مهندسی معماری و شهرسازی دانشگاه پیام نور مرکز سنندج در استان کردستان، به عنوان داور در مسابقات بین المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی حضور یافت .سی و ششمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی جام جهان پهلوان تختی به عنوان مرحله اول انتخابی تیم ملی برای حضور در المپیک ریو برزیل دی ماه سال جاری در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه آزادی تهران برگزار شد

در این رقابت‌ها ۱۶ کشور خارجی از جمله: ارمنستان، اوکراین، مجارستان، بلاروس، آذربایجان، مغولستان، تاجیکستان، مراکش، الجزایر و ترکمنستان در رشته های آزاد و فرنگی و نیز کشورهای استونی، بلاروس، مولداوی، گرجستان، لهستان، اوکراین، صربستان و هلند در مسابقات پهلوانی حضور یافتند.

گفتنی است البرز داودی از سال ۸۲ کار داوری کشتی را آغاز کرده از سال ۸۵ موفق به درجه داوری ممتاز ملی شده و از سال ۹۳ درجه داور بین المللی کسب نموده است. وی همنچنین عضو انجمن جهانی معماری و سازمان نظام مهندسی ساختمان ایران می باشد.

اولین جشنواره سازه های ماکارونی دانشگاه های پیام نور کشور

اولین جشنواره سازه های ماکارونی دانشگاه های پیام نور کشور

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه گفت: اولین دوره جشنواره سازه های ماکارونی دانشگاه های پیام نور کشور به میزبانی این دانشگاه برگزار خواهد شد.

بهمن سعیدی پور پیش از ظهر امروز شنبه در نشستی خبری از برگزاری اولین دوره جشنواره سازه های ماکارونی دانشگاه های پیام نور کشور به میزبانی دانشگاه پیام نور کرمانشاه خبر داد.

وی اظهار داشت: این جشنواره که فراخوان آن از تیر ماه امسال اعلام شده به مدت ۳ روز از ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه سال جاری با حضور ۲۸ تیم برگزار خواهد شد.

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه از ارسال ۱۰۰ سازه ماکارونی به این جشنواره خبر داد و گفت: داوری جشنواره بر عهده انجمن تخصصی «ایران خرپا» خواهد بود.

سعیدی پور به حضور و مشارکت ۱۲۰ دانشجو در قالب تعداد تیم های یاد شده اشاره کرد و افزود: جشنواره سازه های ماکارونی در چهار گرایش سازه های سنگین، معماری، راندمانی و جک نفتی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در گرایش جک نفتی سازه ها بایستی ۱۰۰ کیلو وزنه را به مدت یک دقیقه تحمل کرده و در گرایش راندمانی سازه ها با توجه به وزنشان بیشترین بار را تحمل خواهند کرد.

سعیدی پور به زیبایی سازه در گرایش معماری اشاره کرد و اظهار داشت: منظور از گرایش سنگین نیز سازه هایی است که دارای یک کیلوگرم وزن بوده اما تحمل بار آن بیشتر است.

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشها در پایان از حضور نجفی برزگر معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور در مراسم اختتامیه جشنواره خبر داد.

گردآوری: بخش اخبار پیام نور رسیار

منابع:

pnuna.com

pnunews.com

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=1378

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *