پیام نور :مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول ۹۵-۹۴ تمدید شد

مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تمدید شد.

 

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور مهلت ثبت نمره میان ترم نیمسال اول ۹۵-۹۴ را به مدت ۳ روز تمدید کرد.

پیرو مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان در خصوص عدم ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول ۹۵-۹۴ توسط برخی از استادان به استحضار می رساند حسب موافقت معاون محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی، مقرر گردید از روز چهارشنبه مورخ ۷ بهمن ماه ۹۴ لغایت روز جمعه مورخ ۹ بهمن ماه ۹۴ امکان ثبت نمرات میان ترم (کارشناسی و کارشناسی ارشد) در سامانه جامع گلستان فراهم گردد.

براساس نامه ارسالی به روسای استانی پیام نور امکان ثبت نمره میان ترم کارشناسی و کارشناسی ارشد پیام نور در سیستم گلستان در روزهای چهارشنبه ۷ بهمن ، پنج شنبه ۸ بهمن و روز جمعه ۹ بهمن ماه ۹۴ برای اساتید و مراکز پیام نور وجود دارد.

اساتید پیام نور تا ساعت ۲۴ شب مهلت دارند نسبت به ثبت نمره میان ترم دانشجویان برای این نیمسال اقدام کنند و بعد از آن سیستم گلستان به صورت برنامه ریزی شده از قبل اتوماتیک بسته می شود و امکان ثبت نمره میان ترم وجود نخواهد داشت.

پس از تاریخ های تعیین شده ثبت نمره میان ترم تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود و مهلت اعلام شده تمدید نخواهد شد.

دانشجویان محترم می بایست تا قبل از اتمام مهلت ثبت نمرات میان ترم که در بالا اعلام شده است با مراجعه به سیستم جامع گلستان از دریافت نمره میان ترم خود اطمینان حاصل نموده و در صورت عدم ثبت نمره توسط استادان محترم سریعا مراتب را کتبا جهت پیگیری، به قسمت امتحانات مرکز (اداره آموزش) اعلام نمایند.

سرور اصلی – سیستم گلستان پیام نور – کلیک کنید

سرور کمکی – سیستم گلستان پیام نور – کلیک کنید

بدیهی است در صورت عدم پیگیری دانشجو، دانشگاه هیچگونه مسئولیتی درقبال عدم ثبت نمرات میان ترم نخواهد داشت.

32000

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=946

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *