شاه کلید قانون جذب دیگران به خود

شاه کلید قانون جذب دیگران به خود

رعایت چند نکته ساده اما مهم تاثیر مثبتی بر جذب اطرافیان و احساس رضایت مخاطب دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان: فرید منادی روانشناس با اشاره به اهمیت رعایت نکاتی اخلاقی برای جذب اطرافیان اظهار کرد: همه افراد خواهان افزایش جذابیت شخصیت خود در میان اطرافیان و دوستان  هستند که با رعایت نکاتی مانند  شاد بودن و خوش برخوردی با اطرافیان می توان به قانون جذب دست یافت.
وی در ادامه گفت: از جمله عوامل جذابیت در میان اطرافیان، رضایت از داشته های خود، کمک به دوستان در هنگام نیاز، عشق ورزیدن به دوستان و اعضای خانواده و همچنین توجه به فرد مقابل در هنگام صحبت کردن با او است که باعث ایجاد اعتماد طرف مقابل به شما می شود.
منادی تصریح کرد: صداقت، آراستگی ظاهری،پرهیز از دروغ، بدگویی و غیبت، در مورد دوستان از دیگر کلیدهای دست یابی به قانون جذب است.
این روانشناس خاطر نشان کرد: اعتماد به نفس و مثبت اندیشی می تواند نقش قابل توجهی در جذابیت شما در میان دوستان تان داشته باشد زیرا این رفتار موجب دلگرمی و در نتیجه ایجاد انگیزه و امید در میان اطرافیان می شود.
وی با بیان اینکه خوش برخوردی و داشتن اعتماد به نفس بالا موجب می شود که در اولین برخورد تأثیر مثبتی بر شخص مقابل بگذارد، تأکید کرد: شوخ طبعی تاثیر مثبتی در افزایش انرژی مخاطب دارد، که البته در این کار نباید زیاده روی کرد و یا از جوک های زشت و زننده استفاده شود چرا که تاثیر معکوس بر فرد دارد.
منادی گفت: اگر مخاطب شما در زمینه خاصی سابقه درخشانی داردبا اشاره به این موفقیت او را تحسین کنید.

شاه کلید قانون جذب دیگران به خود

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=13009

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *