۷ شغل آنلاین پر متقاضی در بازار کار

۷ شغل آنلاین پر متقاضی در بازار کار


۷ شغل آنلاین پر متقاضی در بازار کار-به لطف گسترش اینترنت، امروز می توان طیف گسترده ای از فعالیت ها را با اتصال به اینترنت از هر نقطه ی جهان انجام داد. در حال حاضر بسیاری از مشاغل وجود دارند که نیازی به مکان ثابت ندارند.


به لطف گسترش اینترنت، امروز می توان طیف گسترده ای از فعالیت ها را با اتصال به اینترنت از هر نقطه ی جهان انجام داد. در حال حاضر بسیاری از مشاغل وجود دارند که نیازی به مکان ثابت ندارند. یکی از مزیت این مشاغل آن است که هر تقریباً هر کسی می تواند یکی از این مشاغل آنلاین را فراخور توانایی های خود برگزیند. در ادامه ۷ مشاغل آنلاین پر متقاضی که بازار کار بیشتری دارند عنوان می شوند.

  1. فریلنسر

امروزه بیش از هر چیز، نیاز به فریلنسر ها در زمینه ی نوشتن مقاله، انجام پروژه های آنلاین و پیشنهاد ایده های خلاقانه بیشتر شده است. بسیاری از وبسایت های مشاغل فریلنس وجود دارند که کارفرمایان موضوع پروژه را در آنجا طرح و به دنبال یک فریلنسر برای انجام پروژه هایشان می گردند. یک فریلنسر موفق باید حرفه ای عمل کند و برای گرفتن پروژه های بزرگ جسارت داشته باشد.

  1. دستیار مجازی

در این عصر تکنولوژی، هر روز کسب و کارهای بیشتری به جرگه ی کسب و کارهای آنلاین می پیوندند و در نتیجه ی آن نیاز به دستیار مجازی برای کمک به سازماندهی و تکمیل کارهای مختلف اداری بیشتر شده است. وظایف یک دستیار مجازی می تواند متفاوت باشد – برخی از این وظایف ایجاد اسناد مربوط به کسب و کار، پاسخ به سوالات ایمیل، تولید محتوا و غیره می باشد. شما می توانید در خانه خود به عنوان یک دستیار مجازی کسب درآمد داشته باشید.

  1. طراح و توسعه دهنده ی وب

همه ی شرکت ها به دنبال ارائه ی انواع تجربه ی کاربری در وبسایت خود هستند، ولی پیش از آن باید اطمینان حاصل کننده که بازدید کننده ها از گذراندن اوقات با ارزش خود در وبسایت آنها رضایت دارند. اینجاست که یک توسعه دهنده ی وبسایت یا طراح وب جایگاه خود را پیدا می کند. هنگامیکه طراحی یک وبسایت موفق باشد، بازدیدکنندگان وقت بیشتری را برای مشاهده ی بخش های مختلف وبسایت صرف می کنند و بیشتر ترغیب می شوند تا باز هم به وبسایت سر بزنند. هرچه بازدید کننده وقت بیشتری را در یک وبسایت بگذراند، احتمال برقراری ارتباط با برند تجاری بیشتر می شود.

  1. مدیر رسانه های اجتماعی

تقریباً همه ی کسب و کارهای بزرگ به رسانه های اجتماعی روی آورده اند تا بتوانند به صورت مستقیم با مشتریان در تعامل باشد و بدون پرداخت هزینه تبلیغات به رادیو و یا تلویزیون بازاریابی کنند. هر کسب و کار بزرگ لزوماً فردی را برای مدیریت حساب های شبکه ی اجتماعی در استخدام ندارند، به همین دلیل این روزها بسیاری از فریلنسرها خود را به عنوان بازاریاب شبکه های اجتماعی معرفی می کنند که برند تجاری ترویج می دهند. اگر شما نیز تجربه ی جمع آوری رقم قابل توجهی کاربر در شبکه های اجتماعی دارید، می توانید چنین کاری را برای حساب های شبکه اجتماعی دیگر کسب و کارها انجام دهید.

  1. بازاریاب ایمیلی

این موقعیت برای کسانی است که می توانند مسئول طراحی کمپین تبلیعات ایمیلی و مدیریت لیستی از مشتریان باشند. البته کسانی که به عنوان بازاریاب ایمیلی فعالیت می کنند باید پیش زمینه ی روابط عمومی و بازاریابی و همچنین مهارت ارتباطی خوبی داشته باشند. از دیگر مهارت های مورد نیاز برای بازاریابی ایمیلی شامل طراحی گرافیک و آشنایی به طراحی وب می باشند.

  1. طراح انیمیشن

صنعت انیمیشن سازی بسیار رواج پیدا کرده و روز به روز به تعداد افرادی که به طور حرفه ای تولید انیمیشن می کنند افزوده می شود. امروزه بسیاری از پروژه های انیمیشن به صورت آنلاین انجام می شوند و زمینه ای ایجاد شده که یک انیمیاتور بتواند کار رویایی و خلاقانه ی خود را داشته باشد.

  1. تولید ویدئو تبلیغاتی

کسانیکه پیش زمینه ی فیلمسازی دارند، اما تمایل به حضور در لوکیشن ضبط کار ندارند می توانند به تولید فیلم تبلیغاتی روی بیاورند. در رسانه ی امروز ویدئو تقریبا در هر زمینه ای کاربرد دارد و پلتفرم های پخش ویدئو در حال گسترش هستند. بسیاری از کمپین های تبلیغاتی برای تولید ویدئوهای تبلیغاتی ناچار هستند به مکان های مختلف سفر کنند. شما می توانید چنین کاری را برای آنجام دهید و از موقعیت اجتماعی خود ویدئوی تبلیغاتی تولید کنید.

منبع:دیجی فارسی

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=4323

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *