۵ قدم تا متقاعد کردن دیگران

5 قدم تا متقاعد کردن دیگران

۵ قدم تا متقاعد کردن دیگران؛ متقاعد کردن دیگران یکی از مهارت های پایه ای و مهم مدیریت است. مدیران از این طریق میتوانند خواسته های خود را بدون مقاومت از سوی دیگران مطرح کرده و نتیجه مثبت بگیرند.

متقاعد کردن دیگران یکی از مهارت های پایه ای و مهم مدیریت است. مدیران از این طریق میتوانند خواسته های خود را بدون مقاومت از سوی دیگران مطرح کرده و نتیجه مثبت بگیرند.
اگر شما برند نشده باشید خودتان باید برای بازاریابی و متقاعد کردن مستقیم دیگران اقدام کنید و اگر شما برند شده باشید، دیگران طی تماس هایی سعی خواهند کرد با شما ارتباطاتی برقرار کنند که شاید بتوانند با شما کار کنند اما این جا هم شما باید ایشان را متقاعد کنید!!
در اصطلاح امروزی خواهش می کنم برای کسب و کار خود اصول مذاکره را به صورت تخصصی آموزش ببینید. رااااستی. تأکید می کنم، برای کسب و کار خودتان.
یعنی اصول مذاکره همیشه یک چیز نیست …

5 قدم تا متقاعد کردن دیگران

۵ قدم برای متقاعد کردن دیگران

قدم اول– مخاطب خود را بشناسید: شرایط احساسی. خلق و خو. اهداف و شخصیت مخاطب شما در اینکه او چگونه پیام شما را دریافت می کند تأثیر می گذارد.

قدم دوم- اعتماد به نفس داشته باشید: افراد واقعیت یک پیام را بر اساس میزان اعتماد به نفسی که شخص گوینده دارد مورد قضاوت قرار می دهند پس اگر می خواهید شخصی را متقاعد کنید در درجه ی اول مطمئن شوید که خودتان به آن اعتقاد دارید.

قدم سوم– گوش بدهید: تنها زمانی که خواهان گوش دادن هستید و به عقاید شخص مقابل خود توجه می کنید او نیز به عقاید شما اهمیت می دهد.

قدم چهارم– فواید و مزایا را شفاف سازید: اطمینان حاصل کنید که مخاطب از نتایج خوبی که از ملاقات با شما عایدش می شود آگاه است.یک بار در ابتدای صحبت مزایا را بیان کنیدو یک بار هم در پایان.

قدم پنجم– یک فنجان چای یا قهوه بنوشید:کافئین میزان قانع شدن افراد را با تحریک سیستم تجزیه و تحلیل آنها افزایش می دهد و انها را در وضعیت روحی بهتری قرار میدهد.

منبع:  نیو سئو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *