اینستاگرام برای تبلت ها و کامپیوترهای مجهز به ویندوز ۱۰ منتشر شد

اینستاگرام برای تبلت ها و کامپیوترهای مجهز به ویندوز 10 منتشر شد

در ماه آوریل گذشته، فیسبوک اپلیکیشن های اینستاگرام، فیسبوک و فیسبوک مسنجر را برای پلتفرم یونیورسال ویندوز عرضه کرد.

فیسبوک با آپدیت کردن اپلیکیشن ویندوز ۱۰ خود امکان استفاده از آن را برای تبلت‌ها و کامیپوترهای مجهز به ویندوز ۱۰ فراهم کرد. برای دانلود این اپلیکیشن در ادامه با رسیار همراه شوید.

در ماه آوریل گذشته، فیسبوک اپلیکیشن های اینستاگرام، فیسبوک و فیسبوک مسنجر را برای پلتفرم یونیورسال ویندوز عرضه کرد. این پلتفرم به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا با ارائه‌ی یک اپلیکیشن با توجه به دستگاه و رزواوشن صفحه نمایش کاربر، این اپلیکیشن خود را تطبیق دهد. به این معنا که تنها یک اپلیکیشن می‌تواند روی کامپیوتر ویندوز ۱۰، تبلت ویندوز ۱۰، گوشی هوشمند ویندوز ۱۰ موبایل و حتی کنسول ایکس باکس وان نیز کار کند اما ایسنتاگرام تنها محدود به ویندزو ۱۰ موبایل بود.

اینستاگرام برای تبلت ها و کامپیوترهای مجهز به ویندوز 10 منتشر شد

اما حالا با آپدیت جدید این اپلیکیشن روی کامپیوترهای ویندوز ۱۰ نیز کار کرده و کاشی‌های زنده‌ی مخصوص خود را دارد و به علاوه اعلانیه‌ها به صورت مستقیم روی هوم اسکرین شما نمایش داده می‌شوند. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید به لینک آن در استور ویندوز مراجعه کنید.

در نظر داشته باشید که برخی ویژگی‌ها ممکن است در نسخه‌ی دسکتاپ کار نکنند. برای مثال برای آپلود کردن عکس نیاز به صفحه نمایش لمسی و دوربین پشتی دارید و با وب‌کم نمی‌توانید عکسی را ثبت و آپلود کنید.

منبع: زومیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *