معماری
سرخط خبرها

قابلیت پخش زنده تصاویر به اینستاگرام می‌آید

قابلیت پخش زنده تصاویر به اینستاگرام می‌آید

مدیرعامل اینستاگرام تایید کرد: قابلیت پخش زنده تصاویر به اینستاگرام می‌آید؛ اینستاگرام مدتی است که بر روی قابلیت استوری اپلیکیشن خود مانور زیادی می‌دهد. آخرین شایعات از این قرار بود که پخش زنده (live Sream) به این اپلیکیشن اضافه می‌شود. شایعه‌ای که به نظر می‌آید واقعیت دارد.

چندی پیش در خبری اعلام شد که یکی از کاربران نسخه بتای اینستاگرام در روسیه با قابلیت Live Stream یا همان پخش زنده تصاویر در استوری مواجه شده است. با توجه به اینکه پیش از آن صحبت از اضافه شدن این قابلیت به اینستاگرام بود، با انتشار تصاویر مذکور شایعات بالا گرفت. حال به نظر می‌رسد این شایعه رنگ و بویی از واقعیت دارد.

کوین سیستروم، مدیرعامل اینستاگرام، در مصاحبه‌ای که با مجله فایننشال تایمز داشته تایید کرده است که قابلیت پخش زنده تصاویر قابلیتی است که این شرکت هم‌اکنون روی آن کار می‌کند. البته او به اینکه این قابلیت چه ویژگی‌هایی خواهد داشت یا چه زمانی در دسترس همگان قرار می‌گیرد، اشاره‌ای نکرده است.

سیستروم گفته است:

پخش زنده بسیار برای ما هیجان‌انگیز است. به نظر من این قابلیت می‌تواند دامنه کاری ما را گسترده‌تر کند. مثلا اگر من بخواهم روابطم را با کسی که دوستش دارم، تقویت کنم، می‌توانم از طریق استریم کردن ویدیو به او نزدیک‌تر شوم.

فیس‌بوک پیش از این به قابلیت این‌چنینی مجهز شده و به موفقیت خوبی نیز رسیده است؛ بنابراین چندان عجیب نیست که اینستاگرام نیز از این ترفند برای افزایش کاربرانش استفاده کند.

اینستاگرام مانور زیادی روی بخش استوری می‌دهد. اخیرا نیز قابلیت‌های جدیدی به این بخش اضافه شده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *