اینستاگرام ,اسنپ چت را هدف قرار داده است

اینستاگرام ,اسنپ چت را هدف قرار داده است


اینستاگرام ویژگی را معرفی کرده است که به صورت مستقیم با اسنپ چت در حال رقابت است. اینستاگرام ,ویژگی را معرفی کرده  است که به صورت مستقیم با اسنپ چت (Snapchat) در حال رقابت است .  اینستاگرام به تازگی ویژگی  Instagram Stories  را معرفی کرده است .


رقابتی شدید در حوزه  اپلیکیشن های عکس ,آغاز شده است . اینستاگرام ,ویژگی را معرفی کرده  است که به صورت مستقیم با اسنپ چت (Snapchat) در حال رقابت است .  اینستاگرام به تازگی ویژگی  Instagram Stories  را معرفی کرده است . این ویژگی , امکان آن را برای  شما  فراهم کرده  است تا  یک  مجموعه از عکس ها  و ویدیو ها  را به  همراه  هم  پست کنید  و  این  مجموعه بعد از ۲۴ ساعت نیز ناپدید میشود .

اگر تصور  میکنید که  این ویژگی به ویژگی پست های اسنپ جت , شبیه است که  به صورت خود به خود محو میشوند , در دنیای اپلیکیشن های رسانه  اجتماعی که به شدت رقابت در آن وجود دارد اینستاگرام  نیز  در تلاش است تا  قابلیت ها  و جذابیت  خود را افزایش دهد .  یکی از این  قابلیت ها  ,توانایی ارسال  عکس ها  به گروه  وسیعی از مخاطبان است و اسنپ  چت نیز این قابلیت را برای کاربران خود فراهم کرده  است تا مطالبی را ایجاد کنند که به مدت طولانی بر روی این اپلیکیشن باقی نمی مانند .

اسنپ چت در میان کاربران جوان از محبوبیت فوق العاده بالایی برخوردار شده است.

این ویژگی جدید  اینستاگرام  کاملا  به اسنپ چت شباهت دارد  به این ترتیب وقتی که کاربران وارد  صفحه خود میشوند در بالای صفحه  ,مجموعه ای از پست هایی را مشاهده میکنند که  توسط  دوستانشان ارسال شده است .  به این ترتیب  وقتی که یک  پست جدید را دریافت میکنند یک  حلقه  رنگی در اطراف  پروفایل  عکس آنها  قرار میگیرد  .

به این ترتیب کافی است که  کاربر بر  روی این حلقه کلیک کند تا عکسی که  به تازگی دریافت  شده  است را نمایش دهد .

وقتی که  کاربران  بخواهند در مورد چیزی نظر بدهند  باید یک  پیام خصوصی را ارسال کنند . البته باید  به این نکته نیز اشاره کنیم  ,که   امکان لایک کردن  و ارسال  نظر  به صورت عمومی  وجود ندارد , این ویژگی  با تنظیمات خصوصی کاربر ارتباط دارد .

اینستاگرام قصد ندارد  همان شیوه ای که  توئیتر در پیش گرفته است را دنبال کند زیرا  میزان محبوبیت آن در میان کاربران کاهش پیدا کرده  است.

Ackerman  میگوید  مردم مرتب از یک سرویس به سرویس  دیگر حرکت  می کنند  و ما نیز باید  عرصه رقابت  را حفظ  کنیم.

منبع: دی جی فارسی

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=4720

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *