تجربه ای بی نقص ! | پیش نمایش بازی Hitman 6

تجربه ای بی نقص ! | پیش نمایش بازی Hitman 6

حدود ۱۵ سال است که با سری بازی های Hitman همراه هستیم. مامور ۴۷ با مهارت های مخفی کاری و قتل بی سر و صدا، ماموریت های فراوانی را به اتمام رسانده است. این بار چه اتفاقی خواهد افتاد …؟ در ادامه با پیش نمایش بازی Hitman 6 همراه باشید !


تجربه ای بی نقص ! | پیش نمایش بازی Hitman 6

Hitman

بی رحم تر از همیشه !

این پیش نمایش بازی Hitman 6 که مشاهده میکنید نوشته ی یکی از خبرنگاران وبسایت DualShockers می باشد که در یک کنفرانس کوچک در نیویورک سیتی حضور داشته است و متن زیر برداشت وی از این بازی می باشد. 

همانند نسخه های قبلی، بازیکنان نقش مامور ۴۷ را بازی می کنند و در هر مرحله باید یک فرد را با توجه به معیار های خاصی را به قتل برسانند.البته زیبایی بازی های Hitman در آزادی عمل بازیباز است.در این بازی شما می توانید به صورت مخفیانه پیشروی کنید یا اگر حوصله مخفی کاری نداشتید به سبک Call of Duty به جان دشمنان افتاده و دمار از روزگارشان دربیاورید ! در این کنفرانس حدود ۱۵-۲۰ دقیقه ای که از گیم پلی این بازی برای ما پخش شد. رنگ های زنده و نورپردازی بازی خیره کننده بودند و با اینکه بازی هنوز در مرحله آلفا قرار دارد گرافیک بازی واقعا چشم نواز می باشد. مامور ۴۷ به یک عمارت زیبا نفوذ می کند و وارد مهمانی می شود و باید دو نفر را به قتل برساند. در این جا فرصت های فراوانی برای یک قتل بی عیب وجود دارد. در طول این دمو نشان داده شد که علاوه راه های معمولی برای انجام ماموریت ، راه های دیگری نیز وجود دارد که با استفاده محیط بازی قابل انجام است.

برای مثال، در ابتدای مامور ۴۷ می توانست از لوله های عمارت بالا برود و از طریق سقف خودش را به بالکن برساند و قتل را انجام دهد یا بلندگو های غول پیکر بیرون عمارت را روی هدفش بیندازد ! یا حتی اسلحه های خود را بیرون بکشد و به هرکسی که سر راهش است شلیک کند! البته این راه خوبی به نظر نمی رسد چون که تعداد مهمانان زیاد است.

Game Hitman 6

به محیط دقت کنید ! همه چیز به طرز شگفت انگیزی طراحی شده است

هم چنین شما می توانید محیط را دستکاری کرده تا برتری تاکتیکی نسبت به دشمنان داشته باشید. برای مثال تله گذاشتن برای گارد های در حال گشت و انداختن اشیا از بالا بروی آن ها مامور ۴۷ یک گروه از تعمیر کاران را در پشت عمارت می بیند و می تواند با بیهوش کردن یکی از آنها لباسش را بپوشد و خودش را به عنوان یک تعمیر کار جا بزند و داخل شود.شما اسلحه هایتان دور از چشم تیم امنیتی عمارت در جعبه ای پنهان کرده و بدون هیچ دردسری از سد آن ها عبور می کنید. راه دیگری هم وجود دارد که به فکر و حوصله نیاز دارد؛کاشتن یک بمب نزدیک دو گارد امنیتی! مامور ۴۷ با فاصله بمبی کار نزدیک دو گارد قرار داد و سپس با پرتاب سکه ای توجه آن ها را به بمب جلب کرد.و تا آن ها مشغول بررسی آن بودند به راحتی وارد ساختمان شد ! در ادامه مشاهده می کنیم یکی از گارد ها بمب را برای بررسی داخل ساختمان میاورد؛ در واقع او برای مامور ۴۷ یک بمب کنترل از راه دور را وارد ساختمان کرده است !

Hitman 6

قاتل بی رحم !

همانند نسخه های قبل بازی شما می توانید برای از بین بردن دشمنان آن ها را با سیم شریان بند (که بیش از حد محکم است !) خفه کنید یا با حفط فاصله خود به آن ها شلیک کنید یا آن ها را مسموم کرده و یا از راه های جدیدی که در این نسخه اضافه شدند استفاده کنید. از همین ۱۵-۲۰ دقیقه گیم پلی می توان گفت که مراحل هیتمن جدید برای ذهن های خلاق ایجاد شده و دست بازیکنان را تا حد زیادی باز گذاشته است.هر چند هنوز سوالاتی زیادی درباره اینکه این بازی چگونه خواهد بود بدون پاسخ مانده اند ولی در این دمو نگاه عمیقی به طراحی مراحل انداخته شد و باید گفت که این بازی می تواند بهترین نسخه هیتمن باشد !

Hitman 6

براستی کسی میتواند از دست او در امان بماند ؟!

به هر حال ششمین نسخه از بازی های هیتمن امسال منتشر می شود و با محتوایی قوی ، داستانی جذاب و گیرا و مراحل جدید که از المان های جدیدی بهره می برند شما را به تجربه ای بی نقص از اکشن ، مخفی کاری و استراتژی دعوت می کند. امیدواریم که از پیش نمایش بازی Hitman 6 لذت برده باشید.

منبع: زومجی

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=833

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *