بی ام و سری ۷ مدل ۲۰۱۹ چگونه خواهد بود

بی ام و سری 7 مدل 2019 چگونه خواهد بود

گزارش‌های جدید حکایت از آپدیت‌ها و ارتقاهای چشم‌گیر و زیبا در مدل ۲۰۱۹ بی ام و سری ۷ می‌دهند که صبر کردن برای آن می‌ارزد.

بی ام و “آی پرفورمنس ۷۴۰” به شکل چشم‌گیری ترکیبی از لوکس‌بودن و بهره‌وری سوخت را ارائه می‌دهد. اما شاید بهتر باشد خریداران امروزی از خرید این خودرو صرف‌نظر کنند، زیرا گزارش‌های جدید حکایت از آپدیت‌ها و ارتقاهای چشم‌گیر و زیبا در مدل ۲۰۱۹ بی ام و سری ۷ می‌دهند که صبر کردن برای آن می‌ارزد.

مدل ارتقاء یافته این بی ام و سری ۷ به یک  موتور توئین پاور توربو در کنار یک مدل ارتقاء یافته الکتریکی مجهز می‌شوند. خودرو همچنین دارای باتری‌های جدید با قابلیت ذخیره انرژی بالاتر است. براساس گزارش‌های تائید نشده این موتورها در مجموعه ۳۹۰ اسب‌بخار قدرت دارند و در حالت الکتریکی قدرت بیشتری را در طی مسافت از خود نشان می‌دهند.

بی ام و سری 7 مدل 2019 چگونه خواهد بود

مدل ارتقاء یافته بی ام و سری ۷ احتمالا ۷۴۵e آی پرفورمنس نامیده می‌شود و انتظار می‌رود در این خودرو مانند مدل ۵۳۰ آی پرفورمنس شاهد یک سامانه شارژ وایرلس باشیم.

بی ام و سری 7 مدل 2019 چگونه خواهد بود

در کنار ارتقای سامانه‌های قدرتی در سری ،در فضای داخلی  انتظار یک مجموعه دیجیتالی جدید تحت عنوان “لایو کاکپیت” را داریم. براساس گزارش‌ها احتمالا صفحه نمایش این خودرو از همان مدلی است که در سری ۸ و کانسپت z4 دیده می شود.

بی ام و سری 7 مدل 2019 چگونه خواهد بود

مدل‌های ۷۴۰e آی‌پرفورمنس ۲۰۱۸  با قیمت پایه ۹۰ هزار و ۷۰۰ دلار ارائه می‌شوند و به یک موتور ۲ لیتری توئین ‌پاور توربوی ۴ سیلندر مجهز هستند. خودرو دارای  موتورهای لیتیومی ۹٫۲ کیلووات بر ساعت است  که با گشتاور ۲۴۹ نیوتن‌متر توانی حدود ۱۱ اسب‌بخار تولید می‌کند. این خودرو همچنین برای شتاب‌ صفر تا صد کیلومتر به ۵٫۱ ثانیه زمان نیاز دارد و در مود الکتریکی قادر به طی مسافت ۲۲ کیلومتری با یک بار شارژخواهد بود.

بی ام و سری 7 مدل 2019 چگونه خواهد بود

لینک کوتاه این پست: http://www.rasyar.com/?p=18873

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *