خودروی مفهومی فوق لوکس لکسوس LS پلاس

خودروی مفهومی فوق لوکس لکسوس LS پلاس

کمپانی خودروسازی لکسوس در جدیدترین دوره از نمایشگاه اتومبیل‌های کانسپت توکیو، از خودروی مفهومی لکسوس LS پلاس رونمایی کرد.

رسیار: این خودرو نگاهی به نسل بعد لکسوس LS خواهد بود که از طراحی آن برای توسعه نسل جدید لکسوس LS استفاده خواهد شد. کمپانی خودروسازی لکسوس سعی کرده است که زبان طراحی اصلی محصولات خود را در این طرح کانسپت رعایت کند و سپس با طراحی مجراهای ورود هوا به همراه چراغ‌های لیزری، جلوپنجره بزرگ مشبک، دوربین‌های دید عقب بجای آینه‌های سنتی و…، آیرودینامیک اتومبیل را بهبود بخشیده و همچنین ظاهر آن را زیباتر و پیشرفته کند.

خودروی مفهومی فوق لوکس لکسوس LS پلاس

لکسوس LS پلاس

طبق ادعای منابع خبری، شرکت خودروسازی لکسوس قصد دارد که نسل جدید سدان LS را به سیستم های رانندگی خودکار مجهز کند که در حال حاضر کمپانی خودروسازی تویوتا در حال توسعه این سیستم بوده و مجوز آزمایش در ایالات متحده آمریکا را دریافت کرده است. پس استفاده از سیستم رانندگی خودکار غیرمحتمل نخواهد بود و می‌توان نسل بعد لکسوس LS را با سیستم‌های رانندگی خودکار متصور شد که پیش بینی می‌شود توانایی تغییر لاین جاده را برای کاهش تراکم ترافیک و یا سبقت گرفتن از دیگر خودروها داشته باشد، هرچند به نظر می‌رسد که این سیستم هنوز به بلوغ کامل خود نرسیده و در مواقع ضروری، به اقدامات راننده نیاز داشته باشد.

خودروی مفهومی فوق لوکس لکسوس LS پلاس

لکسوس LS پلاس

باتوجه به عدم ارائه تصویر از داخل کابین اتومبیل، به نظر می‌رسد که شرکت خودروسازی لکسوس هنوز به یک طراحی درست و حسابی برای داخل کابین این اتومبیل نرسیده است، به همین منظور هیچگونه تصویری از فضای داخل کابین منتشر نشده و یا حتی در نمایشگاه اتومبیل توکیو هم شاهد رونمایی و نمایش این محصول با درب‌های بسته بودیم، شرایطی که برای بخش فنی اتومبیل هم صادق بوده و هنوز تصمیم دقیقی از سوی لکسوس برای این بخش گرفته نشده است که تنها با نزدیک شدن به زمان معرفی، می‌توان به اطلاعات آن دسترسی پیدا کرد که قطعا چنین چیزی تا قبل از سال ۲۰۲۰ میلادی محقق نخواهد شد، زیرا کمپانی خودروسازی لکسوس اوایل همین سال نسل جدید LS را معرفی کرده است و به نظر نمی‌رسد که تا چند سال آینده به فکر تولید نسل جدید آن باشد.

منبع: خودرو بانک

خودروی مفهومی فوق لوکس لکسوس LS پلاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *