مرسدس بنز پرفروش ترین لوکس ساز جهان

مرسدس بنز پرفروش ترین لوکس ساز جهان

مرسدس بنز بیش از یک میلیون خودرو در نیمه نخست سال ۲۰۱۷ به مشتریان تحویل داد. در طول تاریخ بنز این میزان فروش طی ۶ ماه بی سابقه بوده است.

 

سال گذشته مرسدس بنز با فروش ۲,۰۸۳,۸۸۸ دستگاه خودرو پس از سال ها به سلطه رقیب همیشگی خود یعنی ب ام و بر بازار اتومبیل های لوکس پایان داده و عنوان پرفروش ترین برند لوکس را از آن خود کرد. در همین مدت باواریایی ها موفق به فروش ۲,۰۰۳,۳۵۹ دستگاه از محصولات خود شدند که این رقم حدود ۸۰ هزار دستگاه کمتر از آمار اشتوتگارتی ها بود.

 

بریتا سیگر یکی از اعضای هیات مدیره گروه دایملر و مدیر بخش بازاریابی و فروش مرسدس بنز درباره رکوردشکنی این کمپانی گفته: ما با تحویل بیش از یک میلیون خودرو در نیمه نخست امسال، موفق ترین شش ماهه را در طول تاریخ خود رقم زده ایم. محبوبیت خانواده E کلاس و تقاضای بالا برای خودروهای شاسی بلند مرسدس نقشی اساسی در تحقق این آمار درخشان داشته اند.

 

آنطور که پیداست امسال نیز اشتوتگارتی ها به پرفروش ترین برند لوکس در بازار خودرویی جهان تبدیل خواهند شد. حال باید منتظر ماند و دید که آیا باواریایی ها خواهند توانست از رقیب دیرینه خود سبقت بگیرند یا خیر. بدیهی است که این مساله نیازمند ارایه محصولاتی جذاب تر از رقیب بوده و ب ام و باید سعی کند خود را بیشتر با سلایق مشتریان خودروهای لوکس تطبیق دهد.

 

منبع: جوان خودرو

 

مرسدس بنز پرفروش ترین لوکس ساز جهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *