نسل جدید رولز رویس فانتوم تست می شود

نسل جدید رولز رویس فانتوم تست می شود

قرار است نسل جدید رولز رویس فانتوم سال آینده عرضه شود و رولز رویس اکنون تست این مدل را آغاز کرده است.

فانتوم جدید که کمی از پوشش استتاری آن حذف شده است در حال تست در آب و هوای سرد سوئد دیده شده و ایده ای از لوله های اگزوز، آینه های دید پشت و شیشه های مدل تولیدی آن را ارائه می دهد.

این مدل پرچم دار رولز رویس که وارد نسل هشتم خود می شود سایزی مشابه مدل قبلی خود خواهد داشت. البته این خودرو به لطف پلتفرم مدولار جدیدی که بخش اعظم آن از آلومینیوم ساخته شده است، سبک تر خواهد شد. نسل جدید فانتوم از تجارب بی ام و در ساختارهای فیبر کربنی برای برخی قسمت ها نیز بهره خواهد برد تا کاهش وزن داشته باشد. زیر پوشش استتاری این خودرو چراغ های جلوی LED باریک تر، جلوپنجره بزرگ نمادین و در صندوق عقب شیب دار با چراغ های عقب شبیه به مدل کنونی تعبیه شده است.

رولز رویس موتور بزرگ V12 را در این خودرو حفظ خواهد کرد که البته اصلاحاتی نیز خواهد داشت. نسل بعدی فانتوم از نیرومحرکه ای هیبریدی شارژی نیز بهره خواهد برد. رولز رویس از این پس در پرچم دار خود تکنولوژی نیمه خودران را نیز به همراه آپشن های ارتباطی جدید و تکنولوژی های کمک راننده ارائه خواهد کرد.

گمان می رود رولز رویس فانتوم جدید را در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی کرده و اواخر سال آینده آن را عرضه کند. نسل جدید فانتوم همچنان بهترین تجربه یک خودروی لوکس را برای خریداران فراهم می سازد.

منبع: خبرخودرو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *